Олімпійський урок

Здоров’я – це ранок зі свіжим повітрям,

Це сонце, що гріє ласкаво й привітно.

Здоров’я – смак свіжих ягід дозрілих,

Це спорт, що дає нам наснагу і силу.

Саме такими словами розпочали ведучі відкритий олімпійський урок, який відбувся 18.09.2014р.

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. Кожен рік у вересні ми відзначаємо день фізичної культури і спорту – свято сили, краси, здоров’я, гармонії. Саме тому наш відкритий олімпійський урок ми присвятили силі духу, душевній гармонії і фізичній красі.

Учні нашої гімназії живуть цікавим, насиченим життям. Їм підвладні не тільки вершини науки. Вони гідно проявляють себе і в підкоренні олімпійських висот. Кожна дитина мріє досягти спортивних вершини. І нам це вдається. Адже впродовж декількох років спортсмени гімназії стають переможцями та призерами спартакіади школярів м. Луцька.

Саме тому відкрили парад на майданчику спортивна  гордість Луцької гімназії №18, учні, які у 2013-2014 н.р. здобули ІІІ місце у міській спартакіаді школярів:

*збірна команда 6-11кл, які  -ІІІ місце у фізкультурно-патріотичному фестивалі «Нащадки козацької слави»;

*призери  міських змагань з волейболу ІІ місце;

*наймолодша команда гімназії, яка виборола ІІІ місце в міських змаганнях «Веселі старти»;

*переможці міських змагань «Біла тура», І місце;

*команда вчителів, які зайняли ІІ місце в змаганнях з волейболу серед педагогічних працівників м. Луцька;

*переможці  2012 року в змаганнях з футболу «Адреналін – ліга»;

Директор  Луцької гімназії №18 Скороход С.А. у своєму вітальному слові зазначив, що учні, вчителі  та батьки нашої гімназії висловлюють щиру вдячність людям, які не байдужі до розвитку спорту, завжди допомагають і тим самим сприяють досягненню спортивних вершин наших гімназистів. Всім відомо, що благодійний фонд Ігоря Палиці сприяє відродженню масового фізкультурного руху, ствердженню здорового способу життя, згуртування усіх, кого зігріває спортивний азарт. Також Сергій Андрійович побажав успіху учням - спортсменам  учасникам олімпійського уроку.

В програмі свята були змагання по футболу серед учнів 9-11 класів та змагання із жонглювання м’ячем.

Переможцями у футбольних баталіях стали збірна 9-х класів. А найкращим футбольним фрістаером став учень 9-В Коробко Дмитро.

Бажаємо всім спортсменам гімназії високих олімпійських злетів.