Головна > Новини > Акція "Майбутнє лісу в твоїх руках"

Акція "Майбутнє лісу в твоїх руках"

Учні Луцької гімназії № 18 активно долучилися до Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у  твоїх руках».  Садили ліс у Державному підприємстві "Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр"на ділянці кварталу № 65.

Гімназисти на власному прикладі показали, як треба ставитися до природи, любити її та оберігати. Виростити дерево – благородна місія в житті кожної людини.    Участь в акції взяли учні початкової школи 2-В класу (класовод Федорчук Г.І.),  10-А, 10-Б класів (класні керівники: Панасюк С.І., Циц Т.Я.) та їхні батьки.

Усі разом як єдина родина відповідально поставилилися до цієї клопіткої роботи, висаджуючи саджанці модрини європейської, дуба звичайного та сосни.

Ліс, посаджений сьогодні – безцінний внесок у наше майбутнє!

dsc_0109.jpgdsc_0115.jpgdsc_0119.jpgdsc_0306.jpgdsc_0342.jpg