Головна > Новини > Актуальний семінар

Актуальний семінар

Актуальний семінар 10 жовтня 2013 року в гімназії відбувся обласний семінар вчителів іспанської мови. Семінар підготовлений кафедрою ІІ іноземної мови гімназії у співпраці з методистом відділу іноземних мов ВІППО Гешеліною Тетяною Борисівною. Темою семінару стала актуальна для сучасності проблема: «Комунікативний характер процесу навчання іспанської мови та міжкультурне спрямування його змісту». В процесі роботи семінару вчителі іспанської мови ознайомились з роботою закладу у напрямку міжкультурної освіти, що стало проблемою дослідження експериментального майданчика гімназії. Вчитель іспанської мови Матюк Наталія Вікторівна показала, як вона вирішує цю проблему на своїх уроках, запросивши учасників семінару до себе на урок в 7(11)-А клас. Тема уроку – цікава та нестандартна: «Планування подорожі до Іспанії». Увага дітей, в першу чергу, звернена на подолання «культурного шоку» при подорожі до Іспанії через приклади життєвих ситуацій, які можуть трапитись з туристами. Буденне життя іспанської молоді порівнювалось з життям українців. Багато уваги на уроці було звернуто на емоційний аспект проблеми, а найцікавішим завданням для учнів – озвучення німого кінофрагменту про спостереження групою іспанських юнаків та дівчат за футбольним матчем між командами з Іспанії та США. Це стало справжнім молодіжним театром на уроці. В захваті від побаченого та почутого була і вчитель, і гості семінару. Тож дякуємо Наталії Вікторівні за цікаві ідеї та втілення їх в життя, а учням закладу бажаємо ще більшого натхнення до вивчення іспанської мови!

1213141516171819