Головна > Новини > Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці

Восени і взимку наш народ відзначає народні та релігійні свята.  А це та чудова пора, яка вміє дарувати приємні емоції та незабутні враження. Здавна існувала у нашого народу чудова традиція – вечорниці. Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще у наше сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо усе найдорожче, що є у народу: його мову, пісню, історію… Тому, учні 3 – Г класу разом зі своєю вчителькою, Денисюк В. Л., батьками та гостями, завітали до однієї з українських хат, де на їх чекали добрі господиня і господар. Діти співали українські пісні, колядували, дівчатка ворожили, а хлопчики грали у народні ігри, батьки були активними учасниками дійства. Всі розійшлися додому із хорошим настроєм та приємними враженнями.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg