Головна > Новини > Бібліокруїз « В Країну незвичайних книг»

Бібліокруїз « В Країну незвичайних книг»

Читання – це віконце, через яке діти бачать, пізнають світ і самих себе. Бібліотека – це скарбниця всіх багатств людини.

26.10.2017р. учні 2 – Г класу відвідали філію бібліотеки №5. Діти потрапили в захоплюючу і цікаву «Країну незвичайних книг». Бібліотекарі розповіли учням про перші книжки, про історію їх виникнення,про правила користування книгою, а також провели пізнавальну вікторину       « Що я знаю про книжки?» Учні мали змогу побачити найбільшу і найменшу книги в бібліотеці, оглянули виставку книжок виготовлених           « власними руками ».

Школярі дізналися багато нової і цікавої інформації про бібліотеку. Учні вибрали цікаві книжки для читання вдома.

dscn5314.jpgdscn5323.jpgdscn5324.jpgdscn5331.jpg