Головна > Новини > Диво калинове, чари барвникові

Диво калинове, чари барвникові

Любов до рідної мови   починається ще   з раннього дитинства. Мати, заколисуючи  дитину,   співає їй колискові пісні, доносить  до дитячого серденька слова рідної мови.   I де, як не в колисковій пісні, відчувається яскравість і милозвучність мови, її краса і щира віра в магічну силу слова.

Саме такими словами і розпочався виховний захід присвячений до Дня української писемності та мови  в 2-А (класовод Петровська-Кочура О.Р.)  та 3-А класах (класовод Будь О.В.) 9 листопада 2017 року.

Дітям в ігровій та цікавій формі розповіли про виникнення писемності та абетки, показали красу та багатство рідної мови, її різноманітні можливості. Під час виховної години  діти вшанували рідне слово, виконували пісні про українську мову, декламували вірші.

img_4258.jpgimg_4265.jpgimg_4269.jpgimg_4270.jpgimg_4272.jpgimg_4276.jpgimg_4282.jpg