Головна > Новини > Екскурсія у кінологічний центр

Екскурсія у кінологічний центр

З метою патріотичного виховання учнів гімназії №18 класоводом 1 – Д класу було організовано екскурсію у кінологічний центр при МВ УМВС України у Волинській області для ознайомлення з роботою службових собак, які несли службу у зоні АТО. Школярам показали як собаки професійно виконують команди, охороняють територію,  долають смугу перешкод. Учні і себе відчули частиною дійства, так як тварини шукали їхнє заховане взуття – і справились з цим завданням. Маленькі школярі прийшли в кінологічний центр не з порожніми руками, а принесли гостинці чотирилапим друзям. За що собаки віддячили дітей веселою грою та масою позитивних емоцій.

image.jpgimage1_1.jpg