Головна > Новини > Гордість гімназії

Гордість гімназії

Майбутнє України залежить від інтелекту, творчого потенціалу нації. Нашій гімназії є ким пишатися. Відзначені найкращі, найрозумніші, найбільш творчі та спортивні учні,  які гідно представляли школу на міських предметних олімпіадах,  конкурсі- захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН,  конкурсі читців творів Т.Г.Шевченка, конкурсах знавців української мови ім. П. Яцика та Т.Г. Шевченка,  культурно-виховних та спортивних заходах.

Директор гімназії, Скороход С.А., привітав увесь творчий та інтелектуальний потенціал гімназії - нашу   гордість ! Він наголосив, що всі юні обдарування мають зберегти і розвивати ті здібності та людські якості, якими володіють, щоб обійняти гідне місце у житті та прославляти свій рідний край.

Святковий настрій доповнили виступи вихованців народного фольклорного колективу «Калиновий цвіт», переможці конкурсу «Шкільний соловейко»та юних вокалістів.

Бажаємо всім юним обдаруванням та їхнім наставникам  творчої наснаги та нових успіхів!

1.jpg2.jpg4.jpg