Головна > Новини > «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий»

«Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий»

Відповідно до плану роботи гімназії з 20 по 24 лютого  в стінах нашої гімназії  буде проходити Тиждень початкових класів.  На дітей чекають цікаві конкурси, веселі ігри,  захоплюючі змагання, пізнавальні вікторини.

Сьогодні, 20 лютого, день розпочався лінійкою, на якій учні познайомилися з планом проведення тижня та були налаштовані на  активну участь у всіх запланованих заходах.

Понеділок пройшов під девізом «Здоровя дитини – багатство країни». Всіх учнів порадували веселі фізкультхвилинки та рухливі ігри на перервах, першокласники та другокласники   взяли активну участь у «Веселих стартах», а третьокласники  та четветрокласники позмагалися у спортивних естафетах. Учні, які відвідують ГПД, розучили нові рухливі ігри..

День пройшов весело та цікаво.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg