Головна > Новини > Крок до вершин математики

Крок до вершин математики

28 березня 2017 року у Луцькому НВК № 26 відбулись щорічні математичні змагання ім. М.П.Кравчука «Крок до вершин математики» для учнів п’ятих класів міста Луцьк. У змаганнях взяли участь  п’ятикласники нашої гімназії, троє з яких стали призерами. Серед них:

у номінації «Цікава математика» І місце зайняв Роман Бусел, учень  5-А класу, який підготував пошуково-дослідницьку роботу «Знайомі незнайомці. Цікаво про шкалу» (керівник – вчитель Ярошенко В.В.);

у номінації «Світ ігор, фокусів, казок» І місце у Каштанової Вікторії, учениці 5-Б класу, яка представила свою роботу «Гра в доміно» (керівник – вчитель Кінах Н.А.);

у номінації «Країна чисел» ІІІ місце має Шульга Анастасія, учениця 5-В класу із роботою «Історія виникнення цифр» (керівник–вчитель Кінах М. В.).

ВІТАЄМО!!!

dsc_0787.jpg