Головна > Новини > Ми свідомі

Ми свідомі

У Луцькій гімназії № 18  відбулося ток-шоу для десятикласників у рамках соціальної програми Андрія Покровського «Свідомі». Гімназистам презентували  програму антиреклами наркотичних речовин, алкоголю, тютюну серед неповнолітніх. Захід проводили автори проекту, тренери Андрій Здіховський та Оксана Закусило. Учні долучалися до процесу, давали відповіді на запитання, міркували, як суспільству перемогти наркоманію. Деякі школярі вражали своєю обізнаністю з теми та отримували за ініціативність, креативність  заохочення - стильні значки.

Свідома людина та, яка осмислює свій вибір, усвідомлює наслідки та продумує хід подій. Упевнені, що чимало підлітків оберуть свідомий шлях та стануть успішними громадянами своєї країни.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg