Головна > Новини > На хмаринці проліта осінь мила, золота

На хмаринці проліта осінь мила, золота

Неповторно прекрасна природи України. Красива вона в будь-яку пору року. Зокрема, й восени,коли дерева одягненні в барвисте вбрання й осипають нас багряно-золотим листопадом, осінні квіти шлють нам щирий привіт. Але незабаром це диво зникне, бо почнуться осінні дощі та ранні приморозки. Тому люди прагнуть відобразити живу природу в декоративних композиціях із сухоцвітів, гілочок, трав, каштанів, жолудів та шишок.

Учні та батьки 3 В класу вирішили разом прикрасити клас та вестибюль школи осінніми композиціями. Разом збирали матеріал, разом створювали осінні композиції. Діти активно працювали і були щасливі, що  разом з ними творили найближчі люди - мами.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg