Головна > Новини > Наша мова - барвінкова

Наша мова - барвінкова

Мова – найцінніший скарб нації. Кожен із нас повинен оберігати рідне слово, бути небайдужим до нього, ось тоді мова житиме вічно. Народ повинен гордитися своєю мовою, адже вона того варта, тому і свята рідної мови – свята всенародні.

Уже традиційно у перші тижні листопада в початковій  школі урочисто проходить Тиждень української мови, присвячений Дню української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.

Цього року програма предметного тижня для учнів 1-х класів (вч. Петровська-Кочура О.Р., Гречковська Н. П., Артемук Н.Ф., Ібрагімова Л.В.)  була цікава та насичена, адже містила у своєму складі:

- вікторину  "У дивосвіті казок";

- інсценізацію казок «Колобок», «Лисичка та Журавель»;

- виставку малюнків «Казка в гості поспішає»;

- конкурс виразного читання віршів  про мову;

- перегляд відео про історію виникнення свята  та українського мультфільму «Івасик-Телесик».

Тиждень української мови став справжнім улюбленим святом для наймолодших школярів.

Тож бережімо рідну мову, шануймо і розвиваймо її!

20161109_113119.jpgdscn2083.jpgdscn2125.jpgdscn2142.jpgimg_3088.jpgimg_3099.jpgimg_3151.jpg