Головна > Новини > Навчаємось щоб навчати

Навчаємось щоб навчати

Нова Українська школа потребує вчителя–фасилітатора, вчителя-менеджера  адаптованого до сучасних соціально-економічних умов та готового до змін. Такою є команда педагогів початкової школи ЗЗСО №18.  Одними з перших вони стали на шлях реформи та вже 13 вересня успішно ділилися досвідом зі слухачами ВІППО.

Про інновації в освіті, використання ІКТ  в професійній діяльності ознайомили колег заступник директора Гречковська Н.П. та голова  МО Артемук Н.Ф. Разом з педагогами Савенко Н.В. та Сидоренко О.С. курсанти навчалися раціонально планувати свій робочий час, використовуючи технології тайм–менеджменту, класного менеджменту та мистецтву критично міркувати. З такими педагогічними новинками–цікавинками, як сторітеллінг та методикою проведення кольорового тижня поділилися з гостями Федорчук Г.І. та Ібрагімова Л.В.

Під час  плідної співпраці  панували взаєморозуміння, командна робота та творча атмосфера.

bezymyannyy_1-collage.jpg