Головна > Новини > Найкращий подарунок той, який виготовлений власноруч

Найкращий подарунок той, який виготовлений власноруч

До Дня 8 березня у 3-А класі (класовод Петровська-Кочура О.Р.) організували майстер-клас, де вчили виготовляти ляльку-мотанку. Тканина, вата й нитки – усе, що потрібно для роботи.  Діти  за півтори години створили оригінальний подарунок мамам своїми руками. Ляльки-мотанки вважаються родинними оберегами, символами жіночої мудрості, берегинями роду.

Діти дізналися всі секрети виготовлення ляльок-мотанок та основне правило: не використовувати голку під час цієї роботи. Усі із задоволенням творили, щоб зробити своїм мамам приємно. Результатами своїх старань вони змогли не лише здивувати своїх рідних, а й ще раз сказати улюбленим матусям про те, наскільки вони важливі та найцінніші.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg