Головна > Новини > Ой, ялинко зелененька

Ой, ялинко зелененька

22.12.2016р. класовод 2-Д класу ( Сидоренко О.С.) та співробітники відділу природи Волинського краєзнавчого музею  провели екологічну годину для учнів «Ой, ялинко зелененька», присвячену всеукраїнській природоохоронній операції – запобіганню незаконним рубкам новорічних ялинок. Під час проведення музейного дійства діти подорожували залами музею разом із казковою гостею – Зимою, дізналися чимало цікавого про зимівлю тварин і про те, як люди допомагають звірям і птахам вижити в голодний і холодний період. Юні відвідувачі з захопленням слухали красиву волинську легенду «Чому ялинка стала символом Різдва». Біля найкрасивішої діорами відділу природи «Полісся» діти зустрілися з красунею-ялинкою. Працівники музею розповіли як це вічнозелене деревце прийшло у наш дім і стало окрасою улюблених свят малечі всього світу, а також історії про ялинкові прикраси та їх символіку. Разом із Зимою школярі прикрасили різдвяну красуню і дізнались, як лісники захищають посадки ялинок, сосонок, ялиць від самовільних рубок. Маленьким відвідувачам запропонували цікаву розповідь про те, чому дітям різних країн різдвяні й новорічні подарунки приносять різні персонажі – Святий Миколай, Санта-Клаус, Дід Мороз. Із захопленням учні слухали легенду про «луцьке чудо» − чудесний порятунок старовинного Лучеська 19 грудня 1256 року від татарського загону Куремси. На завершення свята Зима запропонувала веселу зимову забаву – «сніжкову баталію».

viber_image.jpgviber_nklnimage.jpgviber_zhdlimage.jpgvibeyihzr_image.jpg