Головна > Новини > Перлина гімназії

Перлина гімназії

14 листопада 2018 року відбувся конкурс  талантів  «Перлина», в якому брали участь обдаровані  учні 5-11 класів у трьох номінаціях: вокал, виразне читання та хореографія. У кожній людині закладено творчі начала — вроджені можливості, передумови для створення чогось нового, оригінального. Кожен  з нас обирає заняття,  вид мистецтва, захоплення, яке йому подобається,  але при цьому пам’ятає, що людиною треба залишатися завжди, залишатися самим собою. Усі ми любимо танцювати, бо жодне свято не обходиться без музики й танцю. Танець – хвилюючий і найпрекрасніший вид мистецтва, бо не тільки відображає життя, а й сам є життям. Поезія - це  своєрідна музика, кожна нота якої, кожен пасаж - частина нашого життя...  З піснею ми відчуваємо красу життя. Українська пісня - це частина духовного життя  українського народу і вона не залишає його ні в радості, ні в смутку, крок у крок слідує за ним від дитинства до старості. З піснею на вустах ми відзначаємо свята, прикрашаємо народні обряди, славимо свої перемоги. Адже Україна і пісня – не роздільні, тому що вони єдині. Ми всі ще раз переконалися, що  у нашій гімназії  багато  талановитих, здібних  та обдарованих дітей , які здобудуть  у своєму житті  не одну перемогу. Щасливі діти живуть в Україні,  усмішки їхні як птиці стрімкі,  запам'ятаймо це віднині, що на Волині всі діти зірки.

1.jpg10.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg