Головна > Новини > Перлинка гімназії 2018

Перлинка гімназії 2018

7 листопада  2018 року    в нашій гімназії відбувся   конкурс юних талантів «Перлинка гімназії»,  під час якого учні початкових класів демонстрували  свій  неоціненний скарб — любов до поетичного слова, музики,  хореографії. А ще — доброзичливість у серці, бажання творити. У кожній людині закладено творчі начала — вроджені можливості, передумови для створення чогось нового, оригінального.  Усі учасники дарували одне одному мить насолоди від спілкування.  Музика  супроводжує наше життя і здатна відтворити будь-який стан душі людини. Веселість і сум, радість і туга, любов і ненависть — все підвладне музиці, цій чарівниці, здатній піднести людину, прикрасити її життя. Сьогодні ми всі ще раз переконалися, що наша гімназія багата на талановитих, здібних  та обдарованих дітей,  які здобудуть  у своєму житті  не одну перемогу.    Щасливі діти живуть на Волині, усмішки їхні як птиці стрімкі,  запам'ятаймо це віднині, в нашій гімназії - всі діти зірки.

1.jpg10.jpg11.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg