Головна > Новини > Резиденція Новорічної Казки

Резиденція Новорічної Казки

У передноворічні свята  учні 1-А класу (класовод  Петровська-Кочура О.Р.) завітали до Резиденції Новорічної Казки, що діє на території ресторанно-готельного комплексу «Зелений Гай». У цій казці було всього вдосталь: вуличні забави та ігри  із казковими героями, катання на конях, прикрашання ялинок, частування млинцями, зустріч з Дідом Морозом в оселі Діда Мороза,  майстер-клас для малят з розфарбовування пряників, запальні танці, дружні хороводи. Діти  отримали солодкі подарунки, дорослі-радість, гарний настрій.

Смачні страви, неповторна атмосфера, засніжений ліс подарували  всім чарівні відчуття та чудове свято.

1.jpg10.jpg11.jpg12.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg