Головна > Новини > Свято обдарованості

Свято обдарованості

З метою підтримки та заохочення інтелектуально і творчо обдарованих дітей представники влади відзначили найкращих учнів навчального року, що минає, та їх наставників. Урочистості відбулися 15 травня 2019 року в сесійному залі обласної ради та 17 травня 2019 року в Будинку культури.

Під час урочистих заходів Олександр Савченко вручив учням одноразові стипендії голови обласної державної адміністрації, а  перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик вручив одноразові стипендії Волинської обласної ради. Серед нагороджених були і учні нашої гімназії: переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в секції журналістика - Суходольський Богдан, переможці всеукраїнських олімпіад Мамець Віталій, Бондар Юлія, Матюк Маргарита,  Дударєв Андрій та  за сортивні досягнення - Гуренко Дар"я.

1.jpg12.jpg2.jpg3.jpg4.jpg