Головна > Новини > Тиждень безпеки житєдіяльності

Тиждень безпеки житєдіяльності

Навчальний процес захоплює всіх його учасників у шалений вир подій, де виховання та навчання зв’язані воєдино. Та найважливішим завжди залишається навчання правилам безпеки життєдіяльності, адже здоров’я кожного-найцінніший скарб.

З метою вміння поводити себе в надзвичайних ситуаціях у гімназії проведені заходи, відкриті уроки, виховні години, години спілкування, батьківські збори, вікторини на знання правил безпечної поведінки. Однією форм роботи є проведення уроків та заходів з повторення правил поведінки на дорозі, вдома, пожежної та електробезпеки, під час грози, при знаходженні невідомих предметів,тощо учнями 10-х,11-х класів у початковій школі.

Маленькі гімназисти радо зустрічають своїх старших друзів та разом з ними вчаться безпечним правилам поведінки. Учні взяли участь у конкурсі на кращий малюнок на патріотичну тематику.

Шановні батьки! Памятайте, що Ви разом з нами,педагогами, відповідальні за наших дітей. Тому давайте спільними зусиллями попереджати нещасні випадки, а не пожинати його наслідки. Ваше мудре слово, порада дитині як себе вести в надзвичайній ситуації захистить її від небезпеки. Дбайте про своє здоров’я та бережіть себе!

img-e42b21305280e47db22e96c98afa58a5-v.jpgimg_20171006_120845.jpgimg_20171006_121541.jpg