Головна > Новини > Тиждень безпеки життєдіяльності

Тиждень безпеки життєдіяльності

У листопаді 2018 року в гімназії стартував тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, в рамках якого проведені бесіди, тематичні зустрічі, проведено конкурс малюнку, поновлено інформаційні куточки з питань безпеки. Особливо сподобалися учням початкової школи уроки, проведені старшокласниками, де діти повторили правила безпеки. Маленькі гімназисти радо зустрічають своїх старших друзів та разом з ними вчаться безпечним правилам поведінки.

Шановні учасники навчально-виховного процесу, дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності, пам’ятаючи, що легше попередити нещасний випадок, ніж пожинати його наслідки. Дбайте про своє здоров’я, бо воно-найцінніший скарб, даний природою. Знайдіть п’ять хвилин вдома та спробуйте визначити, які першочергові проблеми, пов’язані з безпекою Вашої життєдіяльності вимагають удосконалення.

Освітній процес захоплює всіх його учасників у шалений вир подій, де виховання та навчання нерозривно пов’язані. Та найважливішим завжди залишається навчання правилам безпеки життєдіяльності, адже здоров’я кожного-найцінніший скарб.

Тому проведені заходи сприятимуть  безпеці кожного, хто не формально відноситься до них.

Шановні батьки! Памятайте, що тільки разом з педагогами ви досягнете бажаного успіху.  Давайте спільними зусиллями попереджати нещасні випадки, а не пожинати їх наслідки. Ваше мудре слово, порада дитині як себе вести в надзвичайній ситуації захистить її від небезпеки. Дбайте про своє здоров’я та бережіть себе!

image13.jpgimage8.jpgimg-715fe0bec160148beaf3be6adf3f4dcb-v.jpgimg-acc77c71296582502e4cd94b744eadc4-v.jpgimg_20181119_194830_609.jpgimg_20181119_194849_716_-_kopiya.jpg