Головна > Новини > Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Незабаром літні канікули, тому нагальною потребою є проведення масово-роз'яснювальної та навчальної роботи щодо дотримання правил поведінки при винекненні надзвичайних ситуацій різного характеру.

З 13  по 18 травня в гімназії проходив Тиждень безпеки життєдіяльності, в рамках якого проводились відкриті уроки, виховні години, ігри, демонструвались навчальні відеофільми на тему "Надзвичайні ситуації, правила поведінки під час їх виникнення" . Проведено зустрічі з представниками УДСНС України. Проведені заходи допоможуть дітям зорієнтуватись дітям в ндзвичайних ситуаціях, дотримуватись правил безпечної поведінки в побуті.

Шановні батьки! Дбайте про безпеку своїх батьків під час канікул! Це варто зусиль!

dsc04527.jpgdsc04529.jpgimg_3800.jpgimg_3811.jpgimg_3816.jpgimg_3820.jpgimg_3826.jpg