Головна > Новини > Творімо Школу майбутнього!

Творімо Школу майбутнього!

23.02.2017р. у місті Стрий відбулась регіональна (не ) конференція Mini Ed-camp Striy. Це неймовірний захід, на який з’їхались  Агенти Змін. 100 вчителів зі всіх куточків нашої держави мали нагоду поспілкуватись, обмінятись досвідом, почерпнути нові ідеї для подальшого розвитку освіти в Україні. Не залишилась осторонь і наша школа. Вчителька початкових класів Сидоренко Олена Сергіївна вже вдруге приймає участь у події такого масштабу. «Шалений позитив, море нових ідей, цікавих знайомств !!! І найголовніше - ідеї Нової української школи впроваджуються в життя,це не пусті слова» - такими словами охарактеризувала (не) конференцію Олена Сергіївна.
         Агенти Змін - це освітяни, громадські лідери, яким цікаве нове освітнє середовище. У форматі нетрадиційної конференції mini EDCAMP. Проект, покликаний докорінно змінити освітню систему, побудувати нову провчительську спільноту, якій довірятимуть діти та їхні батьки. Впродовж дня педагоги дискутували у локаційних групах, переймали досвід від очільників - тренерів.

Отож, творімо Школу майбутнього разом!!!

viber_8image.jpgviber_i32mage.jpgviber_im767age.jpg