Головна > Новини > «У небо, калита, у небо!»

«У небо, калита, у небо!»

З метою виховання любові до рідної мови, традицій українського народу, естетичного виховання учні 2 В класу провели для своїх рідних та учнів з паралельних класів українські вечорниці «У небо, калита, у небо!».

Діти, господар та господиня цього святкового дійства  розповіли про народні вірування, легенди, традиції проведення Андріївських вечорниць. У прибраній світлиці панував хороший настрій, сміх, жарти, звучали українські пісні, весела музика. А домашню атмосферу створили смачні вареники, узвар та святкова калита.

Необхідно відмітити високий рівень артистизму серед учнів, яскраві, вдало підібрані костюми, музичне оформлення свята, активну участь батьків, що  сприяло проведенню свята на високому рівні та відтворенню особливого колориту традицій та побуту українського народу.

dsc_0191.jpgdsc_0199.jpgdsc_0237.jpgdsc_0255.jpgdsc_0286.jpgdsc_0345.jpgdsc_0357.jpgdsc_0381.jpgdsc_0387.jpg