Головна > Новини > Увага! Новий та цікавий конкурс для учнів 5-11 класів"Мій безпечний клас"

Увага! Новий та цікавий конкурс для учнів 5-11 класів"Мій безпечний клас"

На виконання Указу Президента України №756/2012 від 28.12.2012 «Про проведення  у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України повідомляє про проведення Всеукраїнського конкурсу «Мій безпечний клас». Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України та компанія «Майкрософт Україна». Метою конкурсу є популяризація серед учнівської молоді безпечних форм поведінки в мережі Інтернет. На конкурс приймаються творчі роботи від учнів 5-11 класів.

Шість переможців конкурсу будуть нагороджені від партнерів конкурсу ноутбуками, мобільними телефонами та іншими подарунками. Конкурс триває 3 12 лютого  по 05 березня 2013 року.

Ознайомитись з Положенням та умовами конкурсу можна на сайті: http://microsoft.ua/mysafeclass

Умови прості – діти мають створити будь-який продукт із основною темою «Безпека в Інтернеті». Це може бути: малюнок, відео, презентація, пісня, - будь що! Порада: роботи бажано створювати на ПЗ  Microsoft.