Головна > Новини > В калейдоскопі країн

В калейдоскопі країн

"Наш дім-планета Земля"- під таким гаслом нас зустрічає щорічний фестиваль "В калейдоскопі країн". Ідейним надхненником цього дійства є вчитель географії Мельчук Наталія Миколаївна. Цей фестиваль уже в шостий раз об'єднав учнів, батьків, вчителів.

Метою фестивалю у 2016 році є - благодійність, що постійно живить душі учасників навчально- виховного процесу.

Цьогоріч благодійна акція спрямована на   лікування в США учасника  АТО Ничепорука Олександра, який був поранений на Сході.

Загалом зібрано    8023  грн. Найактивнішим учасниками стали, уже другій рік поспіль, учні 6В класу, які зібрали 1500 грн, гарно поярмаркували учні 6Б класу 713 грн, 5Б класу 666 грн, 7В 603 грн.

angliya.jpggonduras_.jpggruziya_.jpgislandiya.jpgssha.jpgturciya.jpg