Головна > Новини > Вчитися з LEGO – це круто!

Вчитися з LEGO – це круто!

З 1 вересня наші першокласники почали навчатися за допомогою наборів LEGO. Вони почали освоювати навчальний матеріал оригінально та весело. З допомогою всього кількох цеглинок  діти вчаться рахувати, поділяти ціле на частини і навіть розуміти дроби, послідовно розділяючи конструктор. На уроках наші вчителі  використовують  різні способи та форми роботи з Лего:"Склади букву," "Драбинка," "Чарівний ланцюжок","Вежа " та багато інших. З одних і тих самих детальок вони складають зовсім різні фігурки, використовуючи  свою фантазію.  Учні конструють фактично будь що.  Вони вчаться спілкуватися, допомогати товаришам, бути взаємоввічливими, терпимими по відношенню до думки інших працюючи індивідуально, в парах і групах.

1.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg2.jpg3.jpg4.jpg6.jpg7.jpg7.jpg8.jpg9_.jpg