Головна > Новини > Випускний у Карпатах

Випускний у Карпатах

21-22 травня учні 4-А класу (класовод Петровська-Кочура О.Р.)  разом з батьками успішно поєднали випускний «Прощавай, початкова школо!»  з відпочинком у Карпатах.  Програма була цікава і різноманітна. Діти та батьки подивилися унікальний музей «Старе село» у Колочаві. Поринули в атмосферу минулих століть і навіть загубилися в часі, так все було цікаво й барвисто. Пізнавальною  була  екскурсія« «Лінія Арпаду».

З вершини гори Маковиці, поблизу мальовничого містечка Міжгір’я, милувалися чудовими панорамами карпатських хребтів Боржава та Ґоргани. І на сам кінець відвідали

один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт.

Позитивні враження учні та їх батьки  понесли у рідні домівки.

img_2436.jpgimg_2496.jpgimg_2517.jpgimg_2623.jpgimg_2636.jpgimg_2667.jpgimg_2701.jpg