Головна > Новини > Вітаємо переможців конкурсу "Безпека життєдіяльності під час Різдвяних та Новорічних свят"

6 лютого у приміщенні виставки-музею цивільного захисту ТУ МНС в області підбили підсумки та нагородили подарунками авторів кращих художніх робіт з безпеки життєдіяльності, ким стали учні загальноосвітніх закладів Луцька.

Ініціатором конкурсу виступило управління освіти Луцької міської ради спільно з відділом цивільного захисту в Луцьку та районі, а також за участі обласного навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності.

Діти у своїх роботах зобразили основні правила безпеки життєдіяльності під час святкування Різдвяних та Новорічних свят та використання піротехнічних засобів, зокрема під час відпочинку на водних об’єктах у зимовий період.

У конкурсі взяли участь понад півсотні учнів віком від 6 до 17 років. Оцінювання робіт відбувалось у два етапи та поділялось на 3 категорії. Було визначено одинадцять переможців серед яких  учениці нашої гімназії - Гнітецька Ірина та Смурова Дана (11-Л).

Переможці були нагороджені цінними призами та була проведена екскурсія по музею цивільного захисту.