Головна > Новини > Вітаємо переможців конкурсу "Крок до вершин математики"

Вітаємо переможців конкурсу "Крок до вершин математики"

25 березня 2019 року в НВК № 26 на базі авторської лабораторії заслуженого вчителя України Т. Г. Коць відбулися математичні змагання імені М. П. Кравчука «Крок до вершин математики».

П’ятикласники луцьких шкіл міста Луцька змагалися у номінаціях: «Математична олімпіада», «Історія математики», «Цікава математика», «Світ ігор, фокусів, казок», «Країна чисел».

Нашу школу представляла команда п'ятикласників.

За результатами змагань учні нашої гімназії отримали 5 дипломів:

в номінації "Математична олімпіада"- Подшивалкін Аркадій(5-А клас) — ІІ місце та Штик Артем (5-Г клас) -  ІІІ місце, в номінації "Цікава математика" — Токарчук Анна, Романюк Аліна (5-А клас) - ІІ місце,  в номінації "Світ ігор, фокусів. казок" - Гордійчук Владислава - ІІІ місце.

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших успіхів!

img_1754.jpg