Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18
Головна > Новини > Вітаємо переможців міських предметних олімпіад!

Вітаємо переможців міських предметних олімпіад!

Українська мова

Горбач Віра – ІІ, Вуй О.Я., Колядюк С.С., Кишко Вероніка- ІІ, Циц Т.Я.,Дрофяк Юлія- ІІ, Вашестюк Андрій –ІІІ, Казмірчук С.О., Штик Софія – ІІІ, Козак І.В., Вуй О.Я., Мліонік Вікторія- ІІ, Бойко Дмитро –ІІІ. Вуй О.Я.

Англійська мова

Вашестюк Андрій-І, Корука О.В.,Варенцова Аліна –ІІ, Бондар Юлія –ІІ, Терехова Н.Т., Назарова Софія-ІІ, Савчук Т.В., Волкова Анастасія-ІІІ, Шкред Н.І., Шидловський Богдан –ІІІ, Волчук Н.М., Шулякевич Тарас –ІІІ, Смірнова Л.В., Андрусік Катерина –ІІІ, Піменова Т.В.

Французька мова

Бригинець Анастасія-І, Назарова Софія –І, Пишук Євгенія –І, Андрусік Ольга –ІІІ, Лукащук Т.А

Німецька мова

Бондар Юлія –І, Варенцова Аліна –ІІІ, Панасюк С.І., Вашестюк Андрій –І, Яковчук М.В., Четверикова Анна-ІІ,  Дмитрук Дарина-ІІІ, Кириченко Н.В.

Іспанська мова

Матюк Маргарита-І, Бойко Дмитро-І, Мамець Віталій-І, Остах Юлія-ІІ, Кочура Катерина-ІІ, Синя Марія-ІІІ, Мельник Карина-ІІІ, Поліщук Н.В.

Правознавство

Пилипюк Дарина –ІІ, Кіндер Наталія-ІІІ, Дністрянська Н.В.

Історія

 Пишук Євгенія –ІІ, Дністрянська Н.В. ,Панько Вадим –ІІІ, Матвійчук Артем –ІІІ, Власюк М.Ю., Андріанов Сергій-ІІІ, Серяков Ілля-ІІІ, Ярмош О.А.

Біологія

Гучек Анастасія-ІІ, Мліонік Вікторія-ІІ, Комарницький Олег-ІІІ, Демиденко Н.Д., Смолянінов Андрій –ІІІ, Гончаревич Т.М.

Екологія

Гунджер Богдана-ІІІ, Гончаревич Т.М.

Фізика

Галайко Данило-І, Павельчак Соломія-І, Куришко Дмитро-ІІ, Кишко Олена-ІІІ, Чупун Анастасія –ІІІ, Пшигалінський Данило-ІІІ, Кость Данило-ІІІ, Ярошевич Л.Я. , Нітовська Марія-ІІ, Дударєв Андрій-І, Оксенчук Ростислав-ІІІ, Поліщук Р.В.

Астрономія

Нітовська Марія-І, Пасічник Ольга-ІІ, Галайко Данило-ІІ, Никитюк Владислав-ІІ, Поліщук Р.В.

Інформаційні технології

Перик Тарас-ІІ, Патіюк Максим-ІІІ, Галайко Данило-ІІІ, Вітковський Р.В., Солтисюк Дмитро-ІІІ, Варчук М.С., Гучек Анастасія-ІІІ, Оксенчук Ростислав-ІІІ, Поліщук Р.В.

Інформатика

Патіюк Максим-ІІІ, Вітковський Р.В.

Хімія

Сасовський Назар-ІІ, Кишко Олена-ІІІ, Мліонік Вікторія-ІІІ, Вашестюк Андрій-ІІІ, Оксенчук Ростислав-ІІІ, Стефановська В.Б.

Географія

Мозолюк Антон-І, Швайковський Максим-І. Нітовська Марія-І, Василишина Дарина-ІІІ, Мельчук Н.М., Сасовський Назар-ІІ, Скороход С.А.

Математика

Галайко Данило-ІІ, Оксенчук Ростислав-ІІ, Кінах М.В., Паньковець Ігор-ІІ, Кінах Н.А., Нітовська Марія-ІІІ, Чайка О.В., Дударєв Андрій-ІІІ, Ярошенко В.В.

Обслуговуюча праця

Романець Анастасія-ІІІ, Рудь Тетяна-ІІІ, Коляда Н.О.

Трудове навчання

Дей Тарас-ІІІ, Хлівний Я.М.

 

Copyright © 2012 - 2019 Луцька гімназія №18 | сайт створено «Інтернет агентство Афіна»