Головна > Новини > Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт!

З 21 по 24 квітня 2017 року в м. Києві відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у відділеннях історії та мовознавства. Юні науковці мали змогу продемонструвати свої інтелектуальні здібності, вміння, знання і нестримну волю до перемоги, відчути себе в ролі справжніх дослідників.

Перемогу здобули:

ІІ місце – Боблях Анастасія, учениця 11 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області» (секція іспанської мови);

ІІ місце – Яцків Галина, учениця 11 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області» (секція аглійської мови).

Вітаємо талановитих та наполегливих юних науковців, які засвідчили високі теоретичні знання та практичні вміння та дякуємо їх наставникам Поліщук Наталії Вікторівні та Трофимчук Світлані Вікторівні за плідну працю !!!

news1163.jpgtx772.jpgtx773.jpgtx774.jpg