Головна > Новини > Вітаємо призерів

Вітаємо призерів

16 грудня відбувся турнір гри «Криївка» серед школярів міста Луцька.

У змаганні взяли участь представники десяти міських шкіл. Упродовж турніру діяла індивідуальна рейтингова система: представники одного навчального закладу перебували у різних командах і мали змогу заробляти бали у «скарбничку» своєї альма-матер.

За результатами трьох ігор до фіналу потрапили ті навчальні заклади, які у сумі здобули найбільшу кількість балів.
Отож, перемогу у турнірі, почесний кубок і медалі здобула команда Луцького навчально-виховного комплексу №9; друге місце у змаганні посіли представники гімназії №18; третіми стали учні загальноосвітньої школи №25.

Після завершення турніру команди-учасники отримали подяки від Центру національно-патріотичного виховання та подарункові сертифікати від мережі Піцерія Solo. На призерів турніру чекали почесні медалі та книги Журавель Юрій Zhuravel Yuriy «Битва за рідну землю».

kriyivka_n.jpg