Головна > Новини > Всеукраїнський урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

Всеукраїнський урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

Міністерство освіти і науки підтримало ініціативу благодійної організації «Щаслива лапа» щодо проведення у школах країни «Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвяченого Всесвітньому дню тварин. Наша школа не залишилась осторонь і 4 жовтня в початкових класах було проведено 9 уроків доброти, на яких учні ознайомились із правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами розв’язання проблеми безпритульних тварин і чинними правовими нормами, що стосуються тварин; виховання в учнів відповідальності, альтруїзму, емпатії та чуйності. Школярі із захопленням слухали своїх педагогів, а також були активними учасниками уроків.

viber_image.jpgviber_image_3_-_g.jpgviber_image_3_-_v.jpgviber_image_4_-_d.jpg