Головна > Новини > Взаємонавчання вчителів початкової школи

Взаємонавчання вчителів початкової школи

Сучасна система освіти вимагає від педагога постійного розвитку, динамічних змін. Саме тому 29 листопада вчителі перших класів, які працюють за освітньою програмою «На крилах успіху» провели круглий стіл «Особливості інноваційних підходів навчальної діяльності з вивчення української мови»  для вчителів 3 та 4 класів.

Застосовуючи діяльнісний підхід, вчителі знайомились з інноваційними підходами при вивченні української мови, поняттям інтеграція, її видами, вчилися визначати види інтеграції на конкретних прикладах, провівши заняття на своїх колегах..

Учасників заходу зацікавили авторські інтегровані навчальні програми та навчальні посібники, спрямовані як на забезпечення певного рівня знань, умінь і навичок, так і на розвиток уяви, пам’яті, логічного і креативного мислення молодших школярів. Вчителі, які працюють за даним проектом, зазначили, що гарно ілюстрований робочий зошит з різноманітними цікавими завданнями гарно мотивують дитину до навчання. Дитина набуває навичок роботи з інформацією, аналізу, творчого нестандартного мислення, самооцінки.

dsc07462.jpgdsc07463.jpgdsc07469.jpgdsc07471.jpgimg_20181129_132838.jpgimg_20181129_133834.jpg