Головна > Новини > «Зачаруйте мене розмовою – українською мовою!»

«Зачаруйте мене розмовою – українською мовою!»

Щороку в Україні відзначається День української писемності та мови. До проведення цього свята ми, учні 4-А класу на чолі з класоводом – Наталією Савенко, підготувались заздалегідь. Напередодні ми відвідали шкільну бібліотеку та відшукали багато цитат, висловів, народних прислів’їв про українську мову. Видрукували їх та прикріпили до цукерок-вишиванок.

А вже 9 листопада 2016 року ми зустрічали вчителів та учнів в гімназії та запрошували долучитись до акції: «Зачаруйте нас розмовою – українською мовою!», обравши солодку лотерею цитат про українську мову. Усі вчителі та учні гімназії мали можливість пригадати відомі цитати та прислів’я про рідну мову. Також ми закликали усіх слідкувати за чистотою мовлення.

Дякуємо усім, хто брав участь в акції! Адже рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя.

Різник Домініка,

учениця 4-А класу