Головна > Новини > Завітай до мене Миколай

Завітай до мене Миколай

Ось і прийшла зима із снігами, морозами та зимовими святами. У ці дні всі діти отримують чудові подарунки, яких дуже чекають, тому зимові свята так обожнює малеча. Перше з них починається 19 грудня. Це день Святого Миколая.

Напередодні найочікуванішого свята для учнів 1-А класу (класовод Петровська-Кочура О.Р.)була проведена виховна година «Завітай до мене Миколай!». Програма включала в себе історичний  екскурс в історію виникнення свята, який супроводжувала презентація. Діти читали вірші, співали пісні, розфарбовували  торбинку Святого Миколая, писали листи до Чудотворця, в яких висловлювали потаємні бажання. Адже відомо, отримавши листа, Миколай неодмінно сприяє здійсненню дитячих мрій. Читали молитву і просили  у Миколая здоров’я та щастя для своїх рідних.  Закінчилася виховна година виготовленням книжки «Йде до діток Миколай!»

img_3274.jpgimg_3281.jpgimg_3282.jpgimg_3287.jpgimg_3292.jpgimg_3293.jpgimg_3306.jpgimg_3308.jpg