Головна > Новини > Займаємося самоосвітою

Займаємося самоосвітою

Школа має готувати учнів до життя, що можливе через формування в школярів умінь критично мислити, працювати у команді, розв’язувати проблеми, самостійно шукати, аналізувати інформацію. Тому вчителі початкових класів нашої гімназії вирішили  з’ясувати суть феномену «критичне мислення» і визначити шляхи його розвитку в учнів початкової школи. Для цього вони зареєструвалися на освітній платформі Prometheus на курс «Критичне мислення для освітян».

Запропонований курс дозволить  опанувати стратегії та процедури критичного мислення, що дасть змогу підвищити особистісну ефективність та успішність ухвалених рішень. Ознайомлення з теорією та методикою навчання критичного мислення посилить  методологічну підготовку  вчителів початкових класів й сприятиме успішності  викладацької діяльності. Педагоги  зможуть цілеспрямовано моделювати емоції під час освітнього процесу, розробити власні методики навчання, засновані на теорії розвитку критичного мислення.

20171101_095352.jpgimg_20171031_110746.jpgimg_20171101_094455.jpg