Головна > Новини > «Знати багато мов – означає мати багато ключів до одного замка»

«Знати багато мов – означає мати багато ключів до одного замка»

20 лютого  2019 року відбулось свято «У світі іноземних мов», під час якого можна було почути слова « Мова – це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова – це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам'ять , найцінніше надбання віків, мова – це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна художня, інтелектуальна і  мисленнєва  діяльність народу ». Учні, вчителі  та гості свята  мали змогу здійснити невеличку  подорож, щоб дізнатися більше про нашу рідну милозвучну українську мову і про ті мови, які ми вивчаємо в школі як іноземні. Багато народів живе на земній кулі, багато мов існує у світі.  І кожному народові його мова наймиліша, найрідніша. Діти співали німецькою, французькою та українською мовами, танцювали іспанський танець та розігрували різні сценки німецькою та французькою мовами. Спілкування  – це наше багатство. А знання іноземних мов – це можливість відкрити для себе новий світ, нову культуру, краще зрозуміти один одного! Наприкінці свята всім було зрозуміло, що  кожна мова неповторна. Ведучі свята закликали гостей свята не зупинятись, а продовжувати вивчати мови, а разом з мовами – мешканців Європи, їх традиції.

1.jpg10.jpg10.jpg12.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg