Головна > Новини > Зустріч з представниками ГО «Ветерани ракетних військ стратегічного призначення»

26 лютого в гімназії відбулася зустріч учнів 10 класів з представниками ГО «Ветерани ракетних військ стратегічного призначення».

У ході зустрічі  учням розповіли про значення ракетних військ, про операції які проводилися за їх участі а також про традиції національного патріотизму.

Зустріч була цікавою і насиченою, особливо для хлопців, які є майбутніми захисниками держави.

Під час заходу виконали молитво про Україну та зачитали звернення від ГО «Ветерани ракетних військ стратегічного призначення»,  учнів, батьків, вчителів до учасників операції об’єднаних Сил, добровольців, волонтерів, патріотів України,  офіцерів та солдат Збройних Сил України.

2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg