Головна > Проекти

fzapisati.jpg
2zapisati.jpg

Автобіографія міжкультурних зустрічей

У нашій гімназії вже п’ятий рік поспіль впроваджується проект Ради Європи «Автобіографія міжкультурних зустрічей», що має на меті сприяння формуванню соціокультурної компетенції учнів.

Міжкультурне спілкування є актуальним напрямом у підготовці молоді до самостійного життя в сучасному багатокультурному суспільстві, оскільки він передбачає формування різносторонньої толерантної особистості шляхом аналізу власного досвіду міжкультурного спілкування та набуття знань про культурні особливості різних народів світу.

На уроках учні  охоче обговорюють нестандартні ситуації з власного життя та із життя своїх друзів,готують змістовні інформативні презентації, що розширюють їх знання про багатокультурний світ, аналізують та порівнюють національні культурні особливості різних народів. Це сприяє формуванню толерантного ставлення до іншості, виховує повагу та терпимість до представників інших культур.