Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18
Головна > Життя гімназії > Гуртки та секції

Народний фольклорний колектив "Калиновий цвіт"

1.jpg

Народний фольклорний колектив "Калиновий цвіт"

керівник Орищук Галина Дмитрівна

Вівторок 13.25-14.10

                   14.20-15.05

П'ятниця 13.25-14.10

                  14.20-15.05

 

         У 2015 році Народний фольклорний колектив « Калиновий цвіт» святкував своє 20-тиліття.  Протягом усієї творчої діяльності його очолює талановитий і працелюбний педагог – Орищук Галина Дмитрівна.

        З кожним роком збільшується склад співочого колективу ( учні 3-11-их класів). « Калиновий цвіт» допомагає зберегти і передати кращі надбання Волинського регіону. Різноманітний і багатий репертуар колективу – це обрядові дійства, ігри, дитячі забави, побутові  картинки,  що відтворюють звичаї та традиції наших предків. Учасниками колективу підготовлена ціла низка обрядових композицій: « З колядою йдемо від хати до хати», «Щедрівонька- добрівонька», «Ой ти, весно красна», «Вулиця», «Веселий ярмарок», «Збирання роси», « Ой на Івана, ой на Купала», «Куст з кустом, жито з ростом», «Обжинки», « Запросини на весілля», «Гуляння на колодах» та ін.

            Учасники фольклорного колективу «Калиновий цвіт» є переможцями і лауреатами багатьох фестивалів та конкурсів( Міжнародний фестиваль українського фольклору «Берегиня» м. Луцьк; Славянський вінець (Болгарія); «Котилася торба» (Дубно); «Древлянські джерела» (Рівне); Wzesnia 2003 (Польща); Дні баварської культури в Мюнхені; « Підляська осінь» (Польща); Зелені свята (Пирогово) та ін.

                Тож   хай творчість не згасає,

               «Калиновий цвіт» співає,

               Хай лунає радість, сміх!

               Запрошуємо ми всіх!

 

Copyright © 2012 - 2020 Луцька гімназія №18 | сайт створено «Інтернет агентство Афіна»