Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18
Головна > Олімпіади

Результати участі учнів Луцької гімназії №18 в міських предметних олімпіадах у 2015-2016 н.р.

Результати участі учнів Луцької гімназії №18 в міських предметних олімпіадах у 2015-2016 н.р.

Прізвище, ім‘я учня

Клас

Місце

Вчитель

Іспанська мова

1.    

Андрусік К.

8-Б

ІІ

Варвашеніна В.І.

2.    

Бойко Д.

8-Б

ІІІ

Варвашеніна В.І.

3.    

Гаралюк Б.

8-Б

ІІІ

Варвашеніна В.І.

4.    

Кульга Т.

9-В

І

Варвашеніна В.І.

5.    

Панасюк А.

9-В

ІІ

Варвашеніна В.І.

6.    

Дмитрук Я.

9-В

ІІІ

Варвашеніна В.І.

7.    

Рудь І.

9-В

ІІІ

Варвашеніна В.І.

8.    

Боблях А.

10-А

І

Варвашеніна В.І.

9.    

Приймачок О.

10-А

ІІІ

Варвашеніна В.І.

10.                      

Трофимчук В.

10-А

ІІІ

Варвашеніна В.І.

11.                      

Гардізон О.

11-Б

ІІІ

Варвашеніна В.І.

12.                      

Скиртюк М.

11-Б

І

Варвашеніна В.І.

13.                      

Мартинюк Т.

11-Б

ІІ

Варвашеніна В.І.

Французька мова

14.                      

Ігнатюк Я.

8-В

ІІІ

Лукащук т.А.

15.                      

Назарова С.

8-В

І

Лукащук Т.А.

16.                      

Ваколюк Д.

8-А

ІІІ

Ураєва І.Г.

17.                      

Усик О.

9-Б

ІІІ

Ураєва і.Г.

18.                      

Сандалова М.

10-А

ІІ

Ураєва І.Г.

19.                      

Жучик С.

10-Б

ІІІ

Ураєва І.Г.

20.                      

Кривчук Д.

10-Б

І

Ураєва І.Г.

21.                      

Серафімчук М.

11-А

ІІ

Ураєва І.Г.

Німецька мова

22.                      

Поха Ельза

11-Б

ІІ

Панасюк С.І.

23.                      

Вдовенко О.

9-А

ІІ

Панасюк С.І.

24.                      

Четверикова А.

8-В

ІІ

Кириченко Н.В.

25.                      

Віщик М.

11-А

ІІІ

Яковчук М.В.

26.                      

Саварин А.

10-Б

ІІІ

Яковчук М.В.

27.                      

Романець А.

8-В

ІІІ

Кириченко Н.В.

Біологія

28.                      

Андрієнко В.

11-А

ІІІ

Козак В.В.

29.                      

Геращенко Ю.

9-Б

ІІІ

Демиденко Н.Д.

30.                      

Степанюк Б.

9-А

І

Козак В.В.’

31.                      

Комарницький О.

8-Б

ІІІ

Демиденко Н.Д.

32.                      

Бас Олександра

10-Б

ІІ

Демиденко Н.Д.

33.                      

Нацвін Катерина

10-Б

ІІ

Демиденко Н.Д.

Астрономія

34.                      

Мартинюк Т.

11-Б

ІІ

Поліщук Р.В.

35.                      

Математика

36.                      

Чупун А.

6-А

ІІІ

Ярошенко В.В.

37.                      

Натовська М.

7-А

І

Чайка О.В.

38.                      

Вакуліч В.

7-Б

ІІІ

Кінах Н.А.

39.                      

Галайко Д.

8-Б

ІІІ

Кінах Н.А.

40.                      

Мліонік В.

8-Б

ІІІ

Кінах Н.А.

41.                      

Божко В.

10-Б

ІІ

Ярошенко В.В.

Інформаційні технології

42.                      

Віюк Н.

11-А

ІІІ

Поліщук Р.В.

43.                      

Понойко В.

10-А

ІІІ

Вітковський Р.В.

44.                      

Філін А.

9-А

ІІІ

Вітковський Р.В.’

45.                      

Артемук О.Л.

9-В

І

Вітковський Р.В.

Фізика

46.                      

Волинець В.

7-В

І

Ярошевич Л.Я.

47.                      

Мліонік В.

8-Б

І

Ярошевич Л.Я.

48.                      

Бойко Д.

8-Б

ІІІ

Ярошевич л.Я.

49.                      

Кривчук Д.

9-В

ІІ

Ярошевич Л.Я.

50.                      

Божко В.

10-Б

ІІІ

Поліщук Р.В.

Українська мова

51.                      

Віщик М.

11-А

ІІІ

Циц Т.Я.

52.                      

Марущак А.

11-Б

ІІ

Сломінська Г.О.

53.                      

Приймачок О.

10-А

ІІІ

Назарчук А.О.

54.                      

Цехош Ю.

9-А

ІІ

Шаула С.Б.

55.                      

Четверикова А.

8-В

І

Козак І.В.

56.                      

Мліонік В.

8-Б

ІІ

Вуй о.Я.

57.                      

Цибанова М.

7-Б

ІІІ

Колядюк С.С.

Історія

58.                      

Яцків Г.

10-Б

ІІІ

Ярмош О.А.

59.                      

Соколець Б.

10-Б

ІІІ

Ярмош О.А.

Право

60.                      

Онищук П.

10-А

ІІ

Дністрянська Н.В.

61.                      

Яцків Г.

10-Б

ІІ

Дністрянська Н.В.

Обслуговуюча праця

62.                      

Романець А.

8-В

І

Коляла Н.О.

Англійська мова

63.                      

Віщик М.

11-А

ІІ

Вакуліч О.П.

64.                      

Демчук А.

11-А

ІІІ

Піменова Т.В.

65.                      

Ганочкіна К.

9-В

ІІІ

Смірнова Л.В.

66.                      

Цехош Ю.

9-А

ІІІ

Сичук А.С.

67.                      

Ульянов А.

10-А

ІІІ

Вакуліч О.П.

68.                      

Яцків Г.

10-Б

ІІІ

Трофимчук С.В.

69.                      

Жучик С.

10-Б

ІІІ

Трофимчук С.В.

Інформатика

70.                      

Кривчук Денис

9-В

ІІІ

Вітковський Р.В.

Хімія

71.                      

Златкевич С.

10-Б

І

Стефановська В.Б.

72.                      

Нацвін К.

10-Б

ІІ

Стефановська В.Б.

73.                      

Мліонік В.

8-Б

ІІ

Стефановська В.Б.

74.                      

Кривчук Д.

9-В

ІІІ

Стефановська В.Б.

75.                      

Філін А.

9-А

ІІІ

Стефановська В.Б.

Географія

76.                      

Піменов І.

8-А

І

Мельчук Н.М.

77.                      

Четверикова А.

8-В

ІІІ

Мельчук Н.М.

78.                      

Савік І.

9-В

І

Мельчук Н.М.

79.                      

Панасюк Я.

9-В

ІІІ

Мельчук Н.М.

80.                      

Мартинюк Т.

11-Б

ІІІ

Мельчук Н.М.

81.                      

Толстоконєва К.

10-А

ІІІ

Мельчук Н.М.

 

Copyright © 2012 - 2020 Луцька гімназія №18 | сайт створено «Інтернет агентство Афіна»