Головна > Досягнення

Олімпіади

Результати участі учнів Луцької гімназії №18 в обласних предметних олімпіадах у 2015-2016 н.р.

Прізвище, ім‘я учня

Хімія

Златкевич С.

Стефановська В.Б.

Результати участі учнів Луцької гімназії №18 в міських, обласних та всеукраїнських предметних олімпіадах у 2014-2015 н.р.

№       Прізвище, ім’я, по батькові учня             Клас    Місце   Вчитель

Українська мова

1.        Бойко Дмитро                              7-Б        ІІІ         Вуй О.Я.

2.        Ротченкова Анастасія                  8-Б        ІІІ         Козак І.В.

3         Цехош Юлія                                 8-А       ІІІ         Шаула С.Б.

4.        Приймачок Олена                        9-В       ІІ          Назарчук А.О.

5.        Наумова-Щеглюк Зореслава       9-Б        ІІІ         Колядюк С.С.

6.        Віщик Максим                              10-А     ІІ          Циц Т.Я.

7.        Марущак Анастасія                     10-Б      ІІ          Сломінська Г.О.

8.        Якімчук Іванна                             11-Б      ІІ          Назарчук А.О.

Англійська мова

1         Ганочкіна Катерина                     8-В       ІІІ         Смірнова Л.В.

2         Соломонюк Дарина                     8-А       ІІІ         Савчук Т.В.

3.        Яцків Галина                                9-Б        ІІ          Трофимчук С.В.

4.        Жучик Софія                                9-Б        ІІ          Трофимчук С.В.

5.        Ульянов Антон                             9-В       ІІ          Вакуліч О.П.

6.        Віщик Максим                              10-А     ІІІ         Вакуліч О.П.

7.        Рябченко Олена                            11-Б      І           Трофимчук С.В.

8.        Якімчук Іванна                             11-Б      ІІ          Трофимчук С.В.

9.        Бабічев Вадим                              11-А     ІІІ         Шкред Н.І.

Французька мова

1.        Архипчук Ольга                          11-А     І           Грик А.Ф.

2.        Серафімчук Мар’яна                   10-А     І           Ураєва І.Г.

3.        Чупун Назарій                              9-А       І           Лукащук Т.А.

4.        Зініна Валерія                              8-Б        І           Ураєва І.Г.

5.        Якімчук Іванна                             11-Б      ІІ          Ураєва І.Г.

6.        Левчик Ірина                                10-А     ІІ          Ураєва І.Г.

7         Кривчук Дарина                          9-А       ІІ          Лукащук Т.А.

8.        Жучик Софія                                9-Б        ІІ          Ураєва І.Г.

9.        Сандалова Маргарита                 9-В       ІІІ         Грик А.Ф.

10.      Іжик Ольга                                    8-Б        ІІІ         Ураєва І.Г.

11.      Степанюк Богдана                        8-А       ІІІ         Лукащук Т.А.

Німецька мова

1.        Вдовенко Олена                           8-А       І           Панасюк С.І.

2.        Саварин Аліна                             9-Б        І           Яковчук М.В.

3.        Поха Ельза                                   10-Б      ІІІ         Панасюк С.І.

4.        Віщик Максим                              10-А     ІІІ         Яковчук М.В.

Історія

1.        Яцків Галина                                9-Б        ІІІ         Ярмош О.А.

2.        Дудка Лілія                                   10-Б      ІІІ         Дудик М.м.

3.        Андрієнко Валерія                       10-А     ІІІ         Дудик М.М.

4.        Архипчук Ольга                          11-А     ІІІ         Ярмош О.А.

Біологія

1.        Геращенко Юліана                      8-Б        ІІІ         Демиденко Н.Д.

2.        Бас Олександра                            9-В       ІІІ         Андрійчук Г.О.

3.        Дудка Лілія                                   10-Б      ІІІ         Козак В.В.

Астрономія

1.        Чупун Назарій                              9-А       ІІІ         Поліщук Р.В.

2.        Божко Володимир                       9-А       ІІІ         Поліщук Р.В.

3.        Радіщук Владислав                      11-А     ІІ          Поліщук Р.В.

4.        Бабічев Вадим                              11-А     ІІІ         Поліщук Р.В.

Фізика

1.        Мліонік Вікторія                          7-Б        І           Ярошевич Л.Я.

2.        Бойко Дмитро                              7-Б        ІІ          Ярошевич Л.Я.

3.        Кривчук Денис                             8-В       ІІ          Ярошевич Л.Я.

4.        Божко Володимир                       9-А       ІІІ         Поліщук Р.В.

Математика

1.        Кривчук Денис                             8-В       ІІ          Кінах М.В.

2.        Мліонік Вікторія                          7-Б        ІІ          Кінах Н.А.

3.        Вакуліч Вадим                             6-Б        ІІ          Кінах Н.А.

4.        Нітовська Марія                           6-А       ІІІ         Чайка О.В.

Хімія

1.        Передрій Софія                            9-А       І           Стефановська В.Б.

2.        Кривчук Денис                             8-В       І           Стефановська В.Б.

3.        Нацвін Катерина                          9-Б        ІІІ         Стефановська В.Б.

Географія

1.        Савік Ілона                                   8-В       І           Мельчук Н.М.

2.        Толстоконєва Карина                  9-В       ІІ          Мельчук Н.М.

3.        Мартинюк Тарас                          10-Б      ІІІ         Мельчук Н.М.

4.        Мартинюк Дарина                       11-Б      ІІІ         Мельчук Н.М.

5.        Панасюк Яна                                8-В       ІІІ         Мельчук Н.М.