Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18
Головна > Досягнення

Олімпіади

Результати участі учнів Луцької гімназії № 18 у Всеукраїнському етапі предметних олімпіад у 2018-2019 н.р.

Учень

Клас

Місце

Вчитель

Німецька мова

  1.  

Бондар Юлія

9-Б

ІІІ

Панасюк С.І.

Фізика

2.

Дударєв Андрій

8-Б

ІІ

Поліщук Р.В.

Іспанська мова

3.

Матюк Маргарита

9-В

 

Поліщук Н.В.

4.

Мамець Віталій

11-А

 

Поліщук Н.В.

 

Результати участі учнів Луцької гімназії № 18 в обласних предметних олімпіадах у 2018-2019 н.р.

Учень

Клас

Місце

Вчитель

Англійська мова

  1.  

Варенцова Аліна

9-Б

ІІ

Терехова Н.Т.

Французька мова

  1.  

Бригинець Анастасія

10-А

ІІ

Лукащук Т.А.

  1.  

Назарова Софія

10-Б

І

Лукащук Т.А.

  1.  

Пишук Євгенія

9-Б

І

Лукащук Т.А.

  1.  

Хотимчук  Олег

9-А

ІІ

Ураєва І.Г.

Німецька мова

  1.  

Бондар Юлія

9-Б

 

Панасюк С.І.

Іспанська мова

1.

Матюк Маргарита

9-В

 

Поліщук Н.В.

2.

Остах Юлія

9-В

 

Поліщук Н.В.

3.

Кочура Катерина

10-А

 

Поліщук Н.В.

4.

Бойко Дмитро

 

11-А

 

Поліщук Н.В.

5.

Синя Марія

11-А

 

Поліщук Н.В.

6.

Мамець Віталій

11-А

 

Поліщук Н.В.

7.

Гузюк Анастасія

10-А

 

Поліщук Н.В.

Біологія

1.

Мліонік Вікторія

 

 

Демиденко Н.Д.

Фізика

1.

Дударєв Андрій

8-Б

І

Поліщук Р.В.

2.

Галайко Данило

11-А

ІІІ

Ярошевич Л.Я.

 

 

 

 

 

Астрономія

1.

Пасічник Ольга

11-А

ІІ

Поліщук Р.В.

2.

Галайко Данило

11-А

ІІІ

Поліщук Р.В.

3.

Нітовська Марія

10-А

ІІІ

Поліщук Р.В.

Географія

2.

Нітовська Марія

10-А

ІІ

Мельчук Н.М.

3.

Мозолюк Антон

10-Б

ІІ

Мельчук Н.М.

4.

Швайковський Максим

8-А

ІІ

Мельчук Н.М.

 

Результати участі учнів Луцької гімназії № 18 в міських предметних олімпіадах у 2018-2019 н.р.

Учень

Клас

Місце

Вчитель

 

Українська мова

  1.  

Горбач Віра

7-В

ІІ

Вуй О.Я., Колядюк С.С.

  1.  

Кишко Вероніка

7-Б

ІІ

Циц Т.Я.

  1.  

Дрофяк Юлія

8-А

ІІ

Казмірчук С.О.

  1.  

Вашестюк Андрій

8-А

ІІІ

Казмірчук С.О.

  1.  

Штик Софія

9-А

ІІІ

Козак І.В., Вуй О.Я.

  1.  

Мліонік Вікторія

11-А

ІІ

Вуй О.Я.

  1.  

Бойко Дмитро

11-А

ІІІ

Вуй О.Я.

 

 

 

 

 

Англійська мова

  1.  

Варенцова Аліна

9-Б

ІІ

Терехова Н.Т.

  1.  

Бондар Юлія

9-Б

ІІ

Терехова Н.Т.

  1.  

Волкова Анастасія

10-Б

ІІІ

Шкред Н.І.

  1.  

Шидловський Богдан

10-Б

ІІІ

Волчук Н.М.

  1.  

Назарова Софія

11-Б

ІІ

Савчук Т.В.

  1.  

Андрусік Катерина

11-А

ІІІ

Піменова Т.В.

  1.  

Вашестюк Андрій

8-А

І

Корука Л.В.

  1.  

Шулякевич Тарас

8-Б

ІІІ

Смірнова Л.В.

Французька мова

  1.  

Бригинець Анастасія

10-А

І

Лукащук Т.А.

  1.  

Назарова Софія

10-Б

І

Лукащук Т.А.

  1.  

Андрусік Ольга

10-А

ІІІ

Лукащук Т.А.

  1.  

Пишук Євгенія

9-Б

І

Лукащук Т.А.

Німецька мова

  1.  

Бондар Юлія

9-Б

І

Панасюк С.І.

  1.  

Варенцова Аліна

9-Б

ІІІ

Панасюк С.І.

  1.  

Вашестюка Андрія

8-А

І

Яковчук М.В.

  1.  

Дмитрук Дарина

8-В

ІІІ

Кириченко Н.В.

  1.  

Четверикова Анна

11-Б

ІІ

Кириченко Н.В.

Іспанська мова

1.

Матюк Маргарита

9-В

І

Поліщук Н.В.

2.

Остах Юлія

9-В

ІІ

Поліщук Н.В.

3.

Кочура Катерина

10-А

ІІ

Поліщук Н.В.

4.

Бойко Дмитро

11-А

І

Поліщук Н.В.

5.

Синя Марія

11-А

ІІІ

Поліщук Н.В.

6.

Мамець Віталій

10-А

І

Поліщук Н.В.

7.

Мельник Карина

8-В

ІІІ

Поліщук Н.В.

Правознавство

1.

Пилипюк Дарина

9-В

ІІ

Дністрянська Н.В.

2.

Кіндер Наталія

9-В

ІІІ

Дністрянська Н.В.

Історія

1.

Серяков Ілля

9-А

ІІІ

Ярмош О.А.

2.

Пишук Євгенія

9-Б

ІІ

Дністрянська Н.В.

3.

Панько Вадим

10-А

ІІІ

Власюк М.Ю.

4.

Матвійчук Артем

10-А

ІІІ

Власюк М.Ю.

5.

Андріанов Сергій

11-А

ІІІ

Ярмош О.А.

Біологія

1.

Гучек Анастасія

9-В

ІІ

Демиденко Н.Д.

2.

Смолянінова Андрія

8-А

ІІІ

Гончаревич Т.М.

3.

Мліонік Вікторія

11-А

ІІ

Демиденко Н.Д.

4.

Комарницький Олег

11-А  

ІІІ

Демиденко Н.Д.

Екологія

1.

Гунджер Богдана

9-А

ІІІ

Гончаревич Т.М.

Фізика

1.

Нітовська Марія

10-А

ІІ

Поліщук Р.В.

2.

Кишко Олена

10-Б

ІІІ

Ярошевич Л.Я.

3.

Галайко Данило

11-А

І

Ярошевич Л.Я.

4.

Павельчак Соломія

7-А

І

Ярошевич Л.Я.

5

Куришко Дмитро

7-А

ІІ

Ярошевич Л.Я.

6.

Чупун Анастасія

9-А

ІІІ

Ярошевич Л.Я.

7.

Пшигалінський Данило

9-А

ІІІ

Ярошевич Л.Я.

8.

Дударєв Андрій

8-Б

І

Поліщук Р.В.

9.

Кость Данило

8-В

ІІІ

Ярошевич Л.Я.

10.

Оксенчук Ростислав

8-А

ІІІ

 Ярошевич Л.Я.

Астрономія

1.

Пасічник Ольга

11-А

ІІ

Поліщук Р.В.

2.

Галайко Данило

11-А

ІІ

Поліщук Р.В.

3.

Нітовська Марія

10-А

І

Поліщук Р.В.

6.

Никитюка Владислава

10-А

ІІ

Поліщук Р.В.

Інформаційні технології

1.

Солтисюк Дмитро

9-В

ІІІ

Варчук М.С.

2.

Гучек Анастасія

9-В

ІІІ

Поліщук Р.В.

3.

Перик Тарас

8-А

ІІ

Вітковський Р.В.

4.

Оксенчук Ростислав

8-А

ІІІ

Поліщук Р.В.

5.

Патіюк Максим

11-А

ІІІ

Вітковський Р.В.

6.

Галайко Данило

11-А

ІІІ

Вітковський Р.В.

Інформатика

1.

Патіюк Максим

11-А

ІІІ

Вітковський Р.В.

Хімія

1.

Кишко Олена

9-В

ІІІ

Стефановська В.Б.

2.

Мліонік Вікторія

11-А

ІІІ

Стефановська В.Б.

3.

Сасовський Назар

8-В

ІІ

Стефановська В.Б.

4.

Вашестюк Андрій

8-А

ІІІ

Стефановська В.Б.

5.

Оксенчук Ростислав

 

8-А

ІІІ

Стефановська В.Б.

 

Географія

1.

Сасовський Назар

9-В

ІІ

Скороход С.А.

2.

Нітовська Марія

10-А

ІІ

Мельчук Н.М.

3.

Мозолюк Антон

10-Б

І

Мельчук Н.М.

4.

Швайковський Максим

8-А

І

Мельчук Н.М.

5.

Василишина Дарина

8-В

ІІІ

Мельчук Н.М.

Математика

1.

Дударєв Андрій

8-Б

ІІІ

Ярошенко В.В.

2.

Галайко Данило

11-А

ІІ

Кінах М.В.

3.

Нітовську Марія

10-А

ІІІ

Чайка О.В.

4.

Паньковець Ігор

6-Б

ІІ

Кінах Н.А.

5.

Оксенчук Ростислав

8-А

ІІ

Кінах М.В.

Обслуговуюча праця

1.

Романець Анастасія

11-Б

ІІІ

Коляда Н.О.

2.

Рудь Тетяна

9-В

ІІІ

Коляда Н.О.

Трудове навчання

1.

Дей Тарас

9-А

ІІІ

Хлівний Я.М.

 

 

 

 

Результати участі учнів Луцької гімназії №18 в обласних предметних олімпіадах у 2015-2016 н.р.

Прізвище, ім‘я учня

Клас

Місце

Вчитель

Іспанська мова

1

Рудь І.

9-В

І

Варвашеніна В.І.

2

Боблях А.

10-А

І

Варвашеніна В.І.

3

Трофимчук В.

10-А

ІІ

Варвашеніна В.І.

4

Скиртюк М.

11-Б

І

Варвашеніна В.І.

Французька мова

5

Назарова С.

8-В

ІІ

Лукащук Т.А.

6

Кулик О.

8-А

ІІ

Лукащук Т.А.

7

Сандалова М.

10-А

І

Ураєва І.Г.

8

Кривчук Д.

10-Б

ІІІ

Ураєва І.Г.

9

Серафімчук М.

11-А

ІІІ

Ураєва І.Г.

Німецька мова

10

Поха Ельза

11-Б

ІІ

Панасюк С.І.

11

Вдовенко О.

9-А

ІІІ

Панасюк С.І.

12

Саварин А.

10-Б

ІІ

Яковчук М.В.

 

Математика

13

Нітовська М.

7-А

ІІ

Чайка О.В.

14

Вакуліч В.

7-Б

ІІ

Кінах Н.А.

15

Мліонік В.

8-Б

І

Кінах Н.А.

Фізика

16

Мліонік В.

8-Б

І

Ярошевич Л.Я.

Українська мова

17

Четверикова А.

8-В

І

Козак І.В.

18

Мліонік В.

8-Б

ІІІ

Вуй О.Я.

Обслуговуюча праця

19

Романець А.

8-В

І

Коляла Н.О.

Географія

20

Піменов І.

8-А

І

Мельчук Н.М.

21

Савік І.

9-В

ІІ

Мельчук Н.М.

Біологія

22

Степанюк Б.

10-А

ІІ

Козак В.В.

Хімія

23

Златкевич С.

10-Б

ІІ

Стефановська В.Б.

 

Результати участі учнів Луцької гімназії №18 в міських, обласних та всеукраїнських предметних олімпіадах у 2014-2015 н.р.

№       Прізвище, ім’я, по батькові учня             Клас    Місце   Вчитель

Українська мова

1.        Бойко Дмитро                              7-Б        ІІІ         Вуй О.Я.

2.        Ротченкова Анастасія                  8-Б        ІІІ         Козак І.В.

3         Цехош Юлія                                 8-А       ІІІ         Шаула С.Б.

4.        Приймачок Олена                        9-В       ІІ          Назарчук А.О.

5.        Наумова-Щеглюк Зореслава       9-Б        ІІІ         Колядюк С.С.

6.        Віщик Максим                              10-А     ІІ          Циц Т.Я.

7.        Марущак Анастасія                     10-Б      ІІ          Сломінська Г.О.

8.        Якімчук Іванна                             11-Б      ІІ          Назарчук А.О.

Англійська мова

1         Ганочкіна Катерина                     8-В       ІІІ         Смірнова Л.В.

2         Соломонюк Дарина                     8-А       ІІІ         Савчук Т.В.

3.        Яцків Галина                                9-Б        ІІ          Трофимчук С.В.

4.        Жучик Софія                                9-Б        ІІ          Трофимчук С.В.

5.        Ульянов Антон                             9-В       ІІ          Вакуліч О.П.

6.        Віщик Максим                              10-А     ІІІ         Вакуліч О.П.

7.        Рябченко Олена                            11-Б      І           Трофимчук С.В.

8.        Якімчук Іванна                             11-Б      ІІ          Трофимчук С.В.

9.        Бабічев Вадим                              11-А     ІІІ         Шкред Н.І.

Французька мова

1.        Архипчук Ольга                          11-А     І           Грик А.Ф.

2.        Серафімчук Мар’яна                   10-А     І           Ураєва І.Г.

3.        Чупун Назарій                              9-А       І           Лукащук Т.А.

4.        Зініна Валерія                              8-Б        І           Ураєва І.Г.

5.        Якімчук Іванна                             11-Б      ІІ          Ураєва І.Г.

6.        Левчик Ірина                                10-А     ІІ          Ураєва І.Г.

7         Кривчук Дарина                          9-А       ІІ          Лукащук Т.А.

8.        Жучик Софія                                9-Б        ІІ          Ураєва І.Г.

9.        Сандалова Маргарита                 9-В       ІІІ         Грик А.Ф.

10.      Іжик Ольга                                    8-Б        ІІІ         Ураєва І.Г.

11.      Степанюк Богдана                        8-А       ІІІ         Лукащук Т.А.

Німецька мова

1.        Вдовенко Олена                           8-А       І           Панасюк С.І.

2.        Саварин Аліна                             9-Б        І           Яковчук М.В.

3.        Поха Ельза                                   10-Б      ІІІ         Панасюк С.І.

4.        Віщик Максим                              10-А     ІІІ         Яковчук М.В.

Історія

1.        Яцків Галина                                9-Б        ІІІ         Ярмош О.А.

2.        Дудка Лілія                                   10-Б      ІІІ         Дудик М.м.

3.        Андрієнко Валерія                       10-А     ІІІ         Дудик М.М.

4.        Архипчук Ольга                          11-А     ІІІ         Ярмош О.А.

Біологія

1.        Геращенко Юліана                      8-Б        ІІІ         Демиденко Н.Д.

2.        Бас Олександра                            9-В       ІІІ         Андрійчук Г.О.

3.        Дудка Лілія                                   10-Б      ІІІ         Козак В.В.

Астрономія

1.        Чупун Назарій                              9-А       ІІІ         Поліщук Р.В.

2.        Божко Володимир                       9-А       ІІІ         Поліщук Р.В.

3.        Радіщук Владислав                      11-А     ІІ          Поліщук Р.В.

4.        Бабічев Вадим                              11-А     ІІІ         Поліщук Р.В.

Фізика

1.        Мліонік Вікторія                          7-Б        І           Ярошевич Л.Я.

2.        Бойко Дмитро                              7-Б        ІІ          Ярошевич Л.Я.

3.        Кривчук Денис                             8-В       ІІ          Ярошевич Л.Я.

4.        Божко Володимир                       9-А       ІІІ         Поліщук Р.В.

Математика

1.        Кривчук Денис                             8-В       ІІ          Кінах М.В.

2.        Мліонік Вікторія                          7-Б        ІІ          Кінах Н.А.

3.        Вакуліч Вадим                             6-Б        ІІ          Кінах Н.А.

4.        Нітовська Марія                           6-А       ІІІ         Чайка О.В.

Хімія

1.        Передрій Софія                            9-А       І           Стефановська В.Б.

2.        Кривчук Денис                             8-В       І           Стефановська В.Б.

3.        Нацвін Катерина                          9-Б        ІІІ         Стефановська В.Б.

Географія

1.        Савік Ілона                                   8-В       І           Мельчук Н.М.

2.        Толстоконєва Карина                  9-В       ІІ          Мельчук Н.М.

3.        Мартинюк Тарас                          10-Б      ІІІ         Мельчук Н.М.

4.        Мартинюк Дарина                       11-Б      ІІІ         Мельчук Н.М.

5.        Панасюк Яна                                8-В       ІІІ         Мельчук Н.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                  

 

 

Copyright © 2012 - 2019 Луцька гімназія №18 | сайт створено «Інтернет агентство Афіна»