Мовний «ГРАВІКОН»

9  листопада, коли відзначається День української писемності та мови,  учні 3-А класу (класовод Петровська-Кочура О.Р.) відвідали центральну бібліотеку для дітей і стали учасниками мовного ГРАВІКОНУ, тобто пограли в ігри, конкури, вікторини про мову. Також діти  почули легенду про дівчинку А-Я,  дізналися про витоки відзначення цього свята, цікавинки про українську мову та писемність, переглянули презентацію. Найкращі художники класу малювали «наскельні» малюнки, а діти відгадували, що там зображено. Чимало віршів та малюнків про мову підготували учні.

13.11.2018

"Мову, ту що люди рідною зовуть, ти ніде й ніколи не забудь"

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Цікавим, пізнавальним та захоплюючим пройшов цей день для учнів 3-В класу під керівництво Артемук Н.Ф.. Діти вивчали вірші та присали диктант про мову, переглядали презентації, відео про День української писемності. Вчилися писати сенкан про мову, вяли участь у святі « Українська мова – мова калинова», діналися про Петра Яцика і чому його ім’ ям названий конкурс знавців рідної мови.

13.11.2018

«Українська мова – мова калинова»

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях.

12.11.2018

Урок – зустріч

В «День української писемності і мови»  на урок – зустріч з крилатиками  1 – В класу завітали дві чудові людини: Бугай Н.В. – дитяча письменниця волинського краю і майстриня з виготовлення ляльки-мотанки, та Васіна Г.В. – композитор, вчитель музики нашої гімназії.

День української писемності та мови

Щорічно 9 листопада, в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця, українці відзначають День української писемності та мови. Щоб збудити прагнення учнів продемонструвати свої знання та вміння з української мови, спонукати їх до творчої праці; розвивати навички роботи в групах, пам’ять, увагу, швидкість мислення та виховувати в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, глибоку повагу до рідної мови у 4 – А класі відбулась конкурсно – розважальна гра « Знавці української мови ».

Зустріч з письменницею

23 жовтня 2018 року відбулася зустріч 10-Б класу із волинською письменницею Надією Павлівною Гуменюк, яку можна вважати однією з найяскравіших зірок на небосхилі Волині, тому що вона -  талановита жінка-поетеса, письменниця, журналіст та громадський діяч. «Поезія – це особливий вимір у нашому багатогранному світі. Із своїми системами стилів, оригінальними образами і формами. Але розпочинається вона із храму, зайшовши в який, забуваєш про суєту і думаєш про вічне»,  - цими словами розпочала нашу бесіду  Н.П. Гуменюк.

Перлинка гімназії 2018

7 листопада  2018 року    в нашій гімназії відбувся   конкурс юних талантів «Перлинка гімназії»,  під час якого учні початкових класів демонстрували  свій  неоціненний скарб — любов до поетичного слова, музики,  хореографії. А ще — доброзичливість у серці, бажання творити. У кожній людині закладено творчі начала — вроджені можливості, передумови для створення чогось нового, оригінального.

В калейдооскопі країн

Цей захід у навчальному закладі проходив вже вп’яте. Під час фестивалю учні гімназії намагаються передати самобутність країни, яку напередодні обирають методом жеребкування.

Будуємо ідеальну школу

EdCamp Ukraine - унікальний освітній рух для професійного зростання вчительства України.

05.11.2018

Критичне мислення – запорука пізнання

Щодня життя підкидає нам чимало питань й проблем, які вимагають наших відповідей та ефективних рішень.  Для цього слід увімкнути критичне мислення – це особливо результативний спосіб.

Всі ми знаємо, що діти – допитливі від природи та прагнуть пізнавати світ. Вони здатні висувати дуже багато оригінальних ідей. Тому головне завдання вчителя на уроці чи у проектній роботі – бути в першу чергу помічником, що стимулює учнів до пошуку інформації, пізнанню та осмисленню нового, генеруванню власних ідей.