Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18

Новини

21.10.2017

Подорожуючи, пізнаємо Україну

05.10.17р. учні, батьки та класовод 3 – Д класу вирушили в захоплюючу подорож за маршрутом Луцьк-Жовква-Крехів-Луцьк.  Знайомлячись з новими куточками нашої держави, школярі дізнавалися багато нової інформації, фотографували визначні місця та мали змогу привезти додому сувеніри. В Крехові, прогулюючись до джерела,  був проведений і урок природознавства, під час якого учні дізнались багато нового про ліс, його дари, рослини. Додому привезли гарні враження, фотографії та опеньки))))

21.10.2017

На хвилях віків

13.10.17р. на базі 3 – Д класу була створена агітаційна бригада «На хвилях віків». Учні розповіли своїм одноліткам  про свято Покрови та козаків. Підготували цікаву інформацію, вивчили немало віршів ,виконали українські народні пісні та пісні польською мовою

20.10.2017

Вітаємо переможців міського предметного турніру з біології !!!

Серед 7 команд із ЗНЗ наші гімназисти показали високий рівень знань з біології, вміння використовувати їх для розв’язання практичних завдань, робити власні висновки,брати участь в інтелектуальних боях за різними ролями. Команду-переможця у складі Степанюк Богдани, Цехош Юлії, Рудик Анастасії(11-Аклас), Мліонік Вікторії, Комарницького Олега(10-А клас) представлено до нагородження дипломом управління освіти Луцької міської ради за ІІІ місце. Щиро дякуємо за плідну працю педагогам-керівникам команди Демиденко Наталії Дмитрівні та Козак Валентині Василівні.

19.10.2017

Захоплююча математика для дітей

У середу, 18 жовтня 2017р., в гімназії відбувся практично – орієнтований семінар «Впровадження ІКТ в освітній процес на прикладі інтерактивного курсу Вчи.ком.юа з математики» для вчителів початкової та середньої школи. Керівник відділу з впровадження Вчи.ком.юа Вікторія Тесунова розповіла вчителям про міжнародну онлайн платформу, за допомогою якої учні початкової школи всієї України вивчають математику в інтерактивній формі. Завдяки Вчи.юа вчителі і батьки можуть відстежувати успіхи кожного учня окремо або всього класу.

17.10.2017

Чарівні Карпати

7-8 жовтня 2017  учні 2 - А класу (класовод Петровська-Кочура О.Р.) разом із своїми батьками  відвідали Центр спадщини Вигодської вузькоколійки, де переглянули інтерактивну експозицію, що розповідає про місцеву природу, виникнення Вигодської вузькоколійки, етнографію, народні ремесла. Здійснили захоплюючу подорож Прикарпатськими краєвидами Карпатським трамвайчиком  а також  відвідали Скелі Довбуша в селі Бубнище.

17.10.2017

Нехай завжди квітує дерево родинне!

             Родина, дім – це фортеця, це світ, де у стосунках людей зберігаються любов, взаємоповага, відданість, самопожертва, милосердя; це місце, куди завжди хочеться повернутися.

17.10.2017

Подарунки на День Козацтва

                14 жовтня Покрова пресвятої Богородиці, коли вітають тих, хто захищає Україну. Напередодні Дня Збройних сил України учні 3 В та 3Г класу вирішили підготувати подарунки своїм батькам, дідусям та братикам.

               Створення осінньої композиції проходило в групах, де школярі вчаться взаєморозумінню і взаємодопомозі. Школярі старанно працювали над створенням подарунка, щоб порадувати своїх рідних на свято.

17.10.2017

Поїздка до творчої колиски Лесі

Побачити як жила велика поетеса, пройтися тими ж стежками, якими ходила Леся Українка, а також відчути, що надихало її на творчість, туристи можуть  у нас на Волині. На малу батьківщину Лесі, у Колодяжне,  погожим осіннім днем їздили учні та батьки 3В класу нашої гімназії.

З великим задоволенням учні слухали розповідь екскурсовода, дізналися багато цікавого для себе. Школярі мали змогу декламувати вірші Лесі, співати пісні, побачити рояль, клавіш якого торкалися пальці поетеси.

Подорож виявилася дуже захопливою,цікавою, веселою та незабутньою.

 

17.10.2017

Зустріч з воїном АТО

13 жовтня 2017 року для учнів 2-А (вч. Петровська-Кочура О.Р.), 3-А (вч. Будь О.В.)  класів був організований урок мужності, на якому учні зустрілися з воїном АТО Мудриком А.Я. Школярі оплесками зустріли воїна. Андрій Ярославович розповів дітям про події на Сході нашої країни, подякував дітям за підтримку і теплі слова, які зігрівають воїнів АТО  на Сході. Учні ставили питання, що цікавили їх найбільше, уважно з хвилюванням слухали Героя. Після завершення виступу учні привітали його  із Днем захисника Вітчизни і подарували листівки, які виготовили власноруч.

17.10.2017

Козацькі забави

13 жовтня, до Дня Захисника, а також і Дня Козацтва у 2-х класах (вч. Поляковська Р.С., Гладун В.В., Петровська-Кочура О.Р., Гречковська Н.П., Артемук Н.Ф., Ібрагімова Л.В.) пройшло змагання між маленькими козачатами. Хлопці змагалися у спритності, мужності, влучності, кмітливості. За змаганнями юних козаків із хвилюванням спостерігали однокласниці  та вчителі. Маленькі козачата довели, що козацькому роду нема переводу! В результаті змагань перемогла дружба і гарний настрій.

Copyright © 2012 - 2017 Луцька гімназія №18 | сайт створено «Інтернет агентство Афіна»