Проекти

11.02.2016

«Автобіографія міжкультурних зустрічей»

Автобіографія міжкультурних зустрічей

У нашій гімназії вже п’ятий рік поспіль впроваджується проект Ради Європи «Автобіографія міжкультурних зустрічей», що має на меті сприяння формуванню соціокультурної компетенції учнів.

10.02.2016

eTwinning Plus Ukraine

Учні Луцької гімназії №18 продовжують брати активну участь у навчальній програмі Європейської комісії eTwinning Plus. Нещодавно ми завершили проект “ Почувайся чудово серед здорових планет», метою якого було пропагувати здоровий стиль життя і захист навколишнього середовища. Крім нашої гімназії у даному проекті взяли участь вчителі та учні з Туреччини, Польщі, Італії, Литви та Словаччини. За спільну роботу ми були нагороджені дипломом.

08.11.2014

Кожен має право знати свої права

Ресурси  Наші дослідження

Автобіографія міжкультурних зустрічей

Мета  участі в проекті: вивчення міжнародного досвіду міжкультурного спілкування; створення програми спецкурсу «Міжнародне спілкування» для шкіл з поглибленим вивченням англійської мови» та її апробація в закладі;
07.11.2012

Якісна освіта для демократичного громадянства

07.11.2012

Освіта для лінгвістичного та соціокультурного розмаїття