Життя гімназії

Вітаємо!

16 листопада відбувся обласний етап конкурсу юних інформатиків та аматорів комп’ютерної техніки. Місто Луцьк представляла збірна команда, до складу якої входило 2 учні з гімназії №18. Змагання відбулось у трьох номінаціях: веб дизайн, офіс та програмування. Учасники виконували контрольну роботу та захищали домашні завдання.

Учні гідно відстоювали честь нашого навчального закладу і міста Луцьк та зробили вагомий внесок у зайняте 1 загальнокомандне місце.

В особистій першості показали такі результати:

27.11.2019

Всесвітній День Гідності

25.11.2019

Перлина гімназії

22 листопада 2019 року у нашій гімназії відбувся фестиваль талантів  «Перлина», в якому брали участь обдаровані   учні 5-11 класів у трьох номінаціях: вокал, хореографія та виразне читання. Кожна дитина обдарована і має всі можливості для всебічного розвитку. Кожен з нас обирає заняття, захоплення, яке йому подобається, але при цьому ми повинні пам’ятати, що в будь-якій ситуації ми повинні залишатись людиною. Усі ми любимо танцювати, тому що жодне свято не проходить без музики і танцю.

22.11.2019

Ні курінню! Ми здорове покоління!

Вітаємо Климко Нонну, ученицю 7-В класу за зайняте 1 місце у міському конкурсі «Ні палінню! Ми здорове покоління!»

Всеукраїнська онлайн олімпіада від освітнього проекту «На Урок»!

Завершилася четверта Всеукраїнська онлайн олімпіада від освітнього проекту «На Урок»! Вона тривала з 1 жовтня по 8 листопада і цього разу до участі  долучилися учні нашої гімназії. За підтримки вчителів англійської  Трофимчук С.В., Савчук Т.В. та Романюк Є.В.  було зареєстровано 140 учнів 5-11 класів, серед них  131 взяли активну  участь у конкурсі та здобули нагороди.

Зокрема учні Трофимчук С.В. отримали дипломи:

I ступеня

19.11.2019

Учитель року -2020

З 11 по 15 листопада наша гімназія зустріла учасників І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» та членів журі. Протягом п’яти днів відповідно до програми конкурсних випробувань конкурсанти боролись за перемогу, а шановне журі оцінювало всі етапи. Дякуємо всім за плідну працю, цікаві, неординарні, яскраві уроки!!! Бажаємо подальших успіхів у пізнанні нового в хімічних дослідженнях  та при вивченні хімії!

18.11.2019

«Зачаруй мене розмовою українською мовою»

15.11.2019

Англійською про Українську

Вчителі  Савчук Т.В , Романюк Є.В та Трофимчук С.В.  провели уроки англійської мови присвячені Дню української писемності в 9-В,  7-А, 7-В та 6-А, 6-В класах. Учні обговорювали важливі питання пов’язані з розвитком української мови та писемності, а саме роль рідної мови в житті кожного громадянина України, як захистити та зберегти  свою мову. Учні дізнались та представили цікаві факти про українську мову, склали вірші англійською мовою про рідну мову та українські символи та створили колажі на онові отриманої інформації.

Вітаємо переможців!

Учні нашої гімназії Мозолюк Антон(11-Б) та Швайковський Максим(8-А) у складі збірної команди міста "Лучеськ" вибороли перемогу у Всеукраїнському турнірі юних географів у Вінниці, зайнявши І місце. Вітаємо переможців,які вже неодноразово показали високий рівень підготовки до турніру. Щиро дякуємо керівнику  команди Мельчук Н.М. за професіоналізм та плідну працю!!!

31.10.2019

Мандруючи світом

25 жовтня 2019 відбувся у гімназії фестиваль "В калейдоскопі країн", який уже проходить вдев’яте. Під час даного заходу діти  учні намагаються передати самобутність країни, яку заздалегідь обирають жеребкуванням. Діти презентують історію, традиції, національну кухню, показують національний одяг країни і представляють  цікаві особливості держави перед гімназистами.

На благодійному ярмарку продають різні сувеніри, малюють на тілі хною та проводять різні флешмоби на перервах біля класів.