Життя гімназії

День українського козацтва. День захисника України

В День свята Покрови і День козацтва третій рік ми відзначаємо День захисника України. Козацьке лицарське завзяття, силу духу зберегли сучасні українці, оберігаючи рідну землю.

16.10.2018

«Козацькі забави»

12 жовня 2018 року, в 10-Б класі відбулося свято “Козацькі забави” з нагоди святкування дня Захисника  України. Дівчата побажали хлопцям  бути сильними і мужніми, і що  вони пишаються, що такі хлопці вчаться разом з ними. Потім було проведено різні конкурси та змагання, після проведння яких було визначено переможців!

І знову Карпати

6-7  жовтня 2018 року учні та батьки 3-А класу (класовод Петровська-Кочура О.Р.) здійснили чудову подорож туристичними родзинками Закарпаття.

Всеукраїнський урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

Міністерство освіти і науки підтримало ініціативу благодійної організації «Щаслива лапа» щодо проведення у школах країни «Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвяченого Всесвітньому дню тварин.

Людина народжується, щоб залишити по собі слід вічний

Людина народжується,

щоб залишити по собі слід вічний.

ВІТАЄМО МИХАЙЛА ВОЛОДИМИРОВИЧА З ПОЧЕСНИМ ЗВАННЯМ!

Ми можемо створити освіту,

що сформує у кожної дитини упевненість в собі,

любов до Батьківщини, повагу до оточуючих,

здатність реалізувати себе

Петро Порошенко

Вітаємо переможців турніру з географії та біології!!!

Учні нашої гімназії Швайковський Максим (8-А клас) та Мозолюк Антон (10-Б клас)  у складі збірної команди міста «Меркатор» двічі вибороли перемогу на міському та обласному турнірах з географії, ставши переможцями І та ІІ місць. Швайковський Максим, учень 8-А класу, відзначений за високий результат в індивідуальному рейтингу.  Ще раз юні географи показали високий рівень підготовки до турніру, за що щиро дякуємо керівнику команди, вчителю географії Мельчук Наталії Миколаївні.

Василь Сухомлинський – дітям

З нагоди 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського – мудрого вчителя, директора школи, письменника і педагога, вчителя добра і краси, вчителі початкових класів провели ряд цікавих та корисних заходів.

До уваги вчителів!

Терміни проведення конкурсів у 2018-2019 н.р.:

Подорож до Країни Радості й Добра

До дня народження В.О. Сухомлинського учні 3-А класу (класовод Петровська-Кочура О.Р.) здійснили подорож до Країни Радості й Добра, яку підготували для  них працівники Центральної бібліотеки для дітей. Школярі ознайомились із біографією письменника, переглянули мультиплікаційний ролик  за однойменним оповіданням В.Сухомлинського, а також документальні кадри з життя педагога. Але найбільше дітям сподобались повчальні історії письменника, написані для дітей. Школярі не лише уважно слухали оповідання, а й брали активну участь у їх обговоренні.