Життя гімназії

21.10.2019

Як 7-А «відшліфовував» лідерські навички!

У жовтні учні 7-А класу взяли участь у тренінгу, який реалізовується програмою «Молодь змінить Україну» за підтримки фонду родини Богдана Гаврилишина.

Врятуй життя перехожого

13 жовтня 2019 року  Волкова Анастасія, учасник  ФРІ (Фундація Регіональних ініціатив), разом із тренерами ГО «Тивер» здійснили тренінг з надання першої домедичної допомоги, який тривав з 14.00 до 18.00. Всі охочі мали змогу відвідати цей захід, попередньо зареєструвавшись.

17.10.2019

Вітаємо переможців міського турніру з біології!!!

16 жовтня 2019 року команда юних біологів у складі Панька Вадима(11А), Герчука Володимира (11А), Бабенко Вікторії(11А), Волкової Анастасії(11Б), Гунджер Богдани(10Б) виборола почесне ІІІ місце. Щороку учасники турніру показують глибокі знання та високий рівень підготовки, за що щиро дякуємо вчителям біології Власюк Інні Миколаївні, Козак Валентині Василівні, Гончаревич Тетяні Миколаївні. Бажаємо подальших успіхів на освітянській ниві!

17.10.2019

Козацькі забави

12 жовтня 2019 року до Дня Захисника Вітчизни  було проведено  спортивно-патріотичний квест «Ми – діти козацького роду» між учнями  9-11 класів, під час якого діти змагалися, співали і весело провели час. Переможцем даного заходу  стали учні 10-Б класу.  Протягом дня охочі мали можливість відвідати  виставку «Воїни»  КЗ«Центр національно-патріотичного виховання» та учасник  ГО ВМВ «Національний Альянс» Вадим Панько проводив гутірки для учнів 5-6 класів.

11.10.2019

Міській конкурс юних гумористів "Посміхнемось щиро Вишні"

10 жовтня на базі Луцького Палацу учнівської молоді відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» у номінації «Вишневі усмішки», в якому взяло участь 21 учень загальноосвітніх навчальних закладів міста Луцька, та підвели підсумки у номінаціях «Веселий пензлик» і «Власні усмішки» .

Урок Доброти

2 жовтня 2019 р. учні та вчителі  гімназії долучилися до події, організованої  благодійним фондом «Щаслива лапа». Учителі англійської мови Трофимчук Світлана Вікторівна та Савчук Тетяна Валеріївна провели уроки доброти про гуманне ставлення до тварин у 5-Б, 5-В, 5-Г та 9-В класах. На уроках обговорювались важливі питання  ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження з ними.

03.10.2019

Тренінг освітнього проекту «На крилах успіху»

28 вересня Луцька гімназія № 18, яка є координаційно-тренінговим центром, гостинно запросила вчителів перших класів міста та області, що працюють за освітнім проектом «На крилах успіху» на практичний семінар – тренінг. Педагоги обмінялися досвідом,  отримали поради колег і відповіді на свої запитання, попрактикувалися з матеріалами програми,  почули багато корисної інформації.

25.09.2019

Вітаємо переможців!

Вітаємо збірну команду "Лучеськ" НВК №9, гімназій  14 та 18 з перемогою у міському та обласному турнірах з географії!  Знову стали першими учні  нашої гімназії Швайковський Максим (9А) та Мозолюк Антон (11Б).За високий результат в індивідуальному рейтингу відзначено Мозолюка Антона .

Ще раз юні географи показали високий рівень підготовки до турніру, за що щиро дякуємо керівнику команди, вчителю географії Мельчук Наталії Миколаївні.

IDEC Міжнародна конференція з демократичної освіти

Літо - це пора не тільки для відпочинку, а й для пізнання нового, цікавих знайомств та яскравих вражень.  2 та 3 серпня наші колеги Терехова Н.Т, Артемук Н.Ф., Козак І. В., та Крук І.В. побували на неймовірній Міжнародній конференції з демократичної освіти, яка проходила у стінах школи Liko-School у місті Києві.

Це міжнародна освітня подія, що вперше відбулась в Ізраїлі в 1993 році. Щорічні конференції проводилися у Великобританії, Австрії, Японії, Новій Зеландії, США, Індії, Німеччині, Австралії, Бразилії, Канаді, Кореї, Греції, Нідерландах, Данії та інших країнах.

27.08.2019

Тренінг проекту «На крилах успіху»

Ось і підходять до кінця літні канікули… Готуючись до організованого початку нового навчального року за освітньою програмою «На крилах успіху», група вчителів Луцької гімназії N18 побувала у Київському університеті імені Бориса Грінченка на тренінгу від авторів проекту.

Робота проходила в дружній атмосфері, мотивуючи педагогів до особистісного та професійного розвитку, самовдосконалення.

Зустріч була цікавою, креативною, пізнавальною.