Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18

Життя гімназії

12.02.2019

Ні булінгу!

         11.02 відбулася інтерактивна зустріч учнів 8-В класу  та керівником Головного юридичного відомства Волині Антоном Кустиком з метою протидії булінгу та набуття учнями навичок надання допомоги у разі виникнення проблеми.

         Так, очільник юстиції розмовляв з учнями про поняття цькування, його причини та основні прояви. Школярі дізналися хто може стати жертвою булінгу та хто, найчастіше ,стає булером.

11.02.2019

До уваги батьків майбутніх першокласників!

1 березня 2019 року  Луцька гімназія №18  розпочинає набір дітей в перші класи.

Запис дітей проводиться  з 1 березня щоденно з 9.00 до 12.00  в кабінеті психолога  на 1 поверсі (крім суботи та неділі).  Планується у 2019-2020 навчальному  році набрати чотири перші класи – 120 учнів.  Першочергово зараховуються діти з мікрорайону гімназії.

11.02.2019

Крути: трагедія, подвиг, пам'ять

8 лютого 2019 року 10-Б клас був на перегляді фільму «Крути   1918», який не залишив нікого байдужим. Фільм розповідає про бій 30 січня 1918 року біля залізничної станції Крути. Події розгортаються таким чином: до Києва наближаються більшовицькі загони, що прагнуть встановити на українських землях радянську владу. Станцію Крути захищали 400 юнаків, студенти та курсанти. У фільмі «Крути 1918» є дуже потужні сцени  та кадри, а під час розстрілу студентів ніхто не зміг стримати сліз. Рекомендуємо всім подивитися цей фільм.

05.02.2019

5 лютого День безпечного Інтернету в Україні

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. 

05.02.2019

Вчитися з LEGO – це круто!

     З 1 вересня наші першокласники почали навчатися за допомогою наборів LEGO. Вони почали освоювати навчальний матеріал оригінально та весело. З допомогою всього кількох цеглинок  діти вчаться рахувати, поділяти ціле на частини і навіть розуміти дроби, послідовно розділяючи конструктор. На уроках наші вчителі  використовують  різні способи та форми роботи з Лего:"Склади букву," "Драбинка," "Чарівний ланцюжок","Вежа " та багато інших.

02.02.2019

Практичні заняття зі слухачами ВІППО

  30 січня 2019 року відбулося практичне заняття слухачів курсів початкових класів при ВІППО. Тема заняття  ««Інноваційна діяльність вчителя початкових класів в умовах нової української школи»

Заступник  директора з навчально-виховного процесу Гречковська Н.П. розповіла про життя гімназії, голова МО  Артемук Н. Ф. ознайомила з теоретичними засадами інноваційної діяльності педагога.

25.01.2019

Століття дня «Дня злуки України»

Традиційною для міста є акція «Живий ланцюг», до якої 22 січня  долучилися учні 8-А класу нашої гімназії.

15.01.2019

Вітаємо переможців конкурсу-захисту наукових робіт!

І місце :

Панько Вадим, історія України, Власюк Мирослава Юріївна

Гузюк Анастасія, іспанська мова, Поліщук Наталія Вікторівна

Матюк Маргарита, іспанська мова, Поліщук Наталія Вікторівна

Пишук Євгенія . французька мова. Вчитель Лукащук Тетяна Аркадіївна

ІІ місце:

Вашестюк Андрій , англійська мова, вчитель Корука Ольга Олександрівна

Волкова Анастасія, англійська мова, вчитель, Дмитрук Анна Володимирівна

ІІІ місце:

Соломонюк Мар’я, англійська мова, вчитель Корець Юлія Анатоліївна

 

15.01.2019

Увага!!! Пам'ятка - небезпечно кір!

Кір - це високо контагіозне (надзвичайно заразне) гостре вірусне захворювання. В основному хворіють діти. Кір - це повітряно-краплинна інфекція. Вірус кору дуже летючий - з потоком повітря він може попадати в сусідні приміщення й навіть на інші поверхи будинку через вікна, вентиляцію, замкові щілини - тому заразитися можна, просто перебуваючи в одному будинку із хворим. При цьому вірус швидко гине в зовнішньому середовищі, тому приміщення, де перебував хворий кором, досить провітрити, щоб у ньому можна було перебувати без ризику заразитися.

15.01.2019

Щоб навчати - ми навчаємось!

Педагог, як і кожен фахівець, потребує постійного підвищений кваліфікації. «Учитель як фахівець живе доти, поки вчиться», – назначав К. Д. Ушинський.

Поки учні на канікулах, вчителі методичного об’єднання початкових класів підвищували свою фахову майстерність. Вони плідно попрацювали над темою січневого засідання «Педагогіка партнерства як ключовий компонент Нової української школи».

Copyright © 2012 - 2019 Луцька гімназія №18 | сайт створено «Інтернет агентство Афіна»