Головна > Новини > Блискуча перемога збірної команди нашої гімназії у міських змаганнях з волейболу

Блискуча перемога збірної команди нашої гімназії у міських змаганнях з волейболу в черговий раз переконала всіх, що рівних нашій команді (вже три роки поспіль) серед школярів м. Луцька не має!

У півфіналі наші хлопці виграли у збірних команд ЗОШ№25,гімназії №21,НВК№26 з рахунком 2:0.

Фінал, який відбувався на базі НВК-ліцей №24, був запеклим і водночас захоплюючим. Суперники нашої команди,  учні гімназії №14 та НВК №9,нічого не змогли подіяти на атакуючі дії та подачі наших гімназистів. І результат – перше місце завойовує наша збірна!

А героями волейбольних баталій стали:

Каліщук Олександр, Захарунь Артем,Стефановський Тарас, Гудько Віталій, , Демчук Андрій, Сташук Станіслав, Матвійчук Назар, Хом’як Іван, Нінічук Сергій, Шабала Андрій, Савчук Юрій, Плотніков Євген, Тимощук Олексій, Крещук Антон.

Бажаємо нашій команді успіхів у подальших змаганнях!

pb136322.jpgpb136323.jpg