Головна > Новини > Досконалість не має меж

Досконалість не має меж

19 та 20 грудня 2012 року в закладі проходив міський етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» у номінації «французька мова». Честь гімназії на конкурсі захищала учитель французької мови Лукащук Тетяна Аркадіївна. Талановита, яскрава, емоційна, справжній майстер педагогічної справи, вона є улюбленим учителем багатьох учнів гімназії. Вимогливість і доброта, толерантність і скромність, любов до оточуючих притаманні цій людині. То ж не диво, що і на цей раз Тетяна Аркадіївна довела свою неперевершеність. Як результат, вона посіла перше місце в міському етапі конкурсу. Учнівський, батьківський та педагогічний колективи від щирого серця вітають педагога з перемогою!

1.jpg